Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Perceel | 282 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Moniek Bremer Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Noardeast-Fryslân met 86–159 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 23e percentiel (-16.0% t.o.v. mediaan van € 2.895/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Noardeast-Fryslân
| Inwoners | 5.490 |
|---|---|
| Dichtheid | 1967 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 287.000 deze listing +4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19701100
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS Professor Casimir — 0.11 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Klimop — 0.12 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.28 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek It Krúswâld — 0.3 km |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.2 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Buitenpost — 2.95 km |
| Restaurant | Gasterij Manjefiek — 0.27 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.427 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 60.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.722 per jaar (~€ 144/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.571 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1353 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~369 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Noardeast-Fryslân
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Herweystrjitte 35 Ternaard | 95 | C | € 275.000 |
+€ 26.600
3 stap(pen)
|
€ 301.600 | +€ 2.600 | |
| Gysbert Japicxstrjitte 14 Kollum | 119 | B | € 269.500 |
+€ 22.610
2 stap(pen)
|
€ 292.110 | € -6.890 | |
| Wylster 35 Dokkum Fugellan | 117 | D | € 279.000 |
+€ 40.950
4 stap(pen)
|
€ 319.950 | +€ 20.950 | |
| Foarwei 179 Kollumerzwaag | 114 | C | € 300.000 |
+€ 31.920
3 stap(pen)
|
€ 331.920 | +€ 32.920 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gysbert Japicxstrjitte 14 Kollum | 119 | 5 | B | € 269.500 | € 2.265 |
| Stasjonswei 34 Holwerd | 120 | 4 | F | € 325.000 | € 2.708 |
| Wylster 35 Dokkum Fugellan | 117 | 6 | D | € 279.000 | € 2.385 |
| Foarwei 179 Kollumerzwaag | 114 | 6 | C | € 300.000 | € 2.632 |
| Marrumerweg 21 Ferwerd | 133 | 6 | G | € 340.000 | € 2.556 |
| Lage Herenweg 74 Marrum | 128 | 6 | C | € 375.000 | € 2.930 |
| Jislumerdyk 3 Birdaard | 106 | 4 | E | € 349.000 | € 3.292 |
| Rondweg-Noord 62 Dokkum Noord | 125 | 5 | C | € 415.000 | € 3.320 |
| Herweystrjitte 35 Ternaard | 95 | 4 | C | € 275.000 | € 2.895 |
| Eastein 22 Paesens | 94 | 5 | F | € 399.000 | € 4.245 |
| Dodingawei 32 Engwierum | 136 | 4 | C | € 525.000 | € 3.860 |
| S. van Stratenplein 7 Dokkum Kooilanden | 149 | 5 | B | € 699.000 | € 4.691 |