Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 114 m² |
| Perceel | 320 m² |
| Kamers | 6 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ikink & Koenders (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 houses in Zevenaar met 79–148 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 84e percentiel (+11.8% t.o.v. mediaan van € 3.333/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zevenaar
| Inwoners | 2.815 |
|---|---|
| Dichtheid | 2564 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 311.000 deze listing +37% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02991000
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Overlaat — 0.22 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Personen-/Fahrradfähre Schenkenschanz / Düffelward — 2.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kade 7 — 0.35 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 114 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.824 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.181 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1482 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~456 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Zevenaar
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Onlandstraat 10 Lobith | 138 | A | € 420.000 | +€ 0 | € 420.000 | € -5.000 | |
| Dr Schaepmanstraat 3 Zonnemaat | 135 | A | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | € -6.000 | |
| Zonegge 21 14 Lentemorgen I | 126 | C | € 375.000 |
+€ 25.200
2 stap(pen)
|
€ 400.200 | € -24.800 | |
| Gildestraat 17 Lobith | 138 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -30.000 | |
| Kampstraat 26 Het Grieth | 121 | D | € 425.000 |
+€ 32.670
3 stap(pen)
|
€ 457.670 | +€ 32.670 | |
| Pastoor Slingerstraat 22 Giesbeek | 128 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | +€ 44.000 | |
| Nicolaas Beetsstraat 9 Schrijvershoek | 82 | C | € 349.000 |
+€ 16.400
2 stap(pen)
|
€ 365.400 | € -59.600 | |
| Rheastraat 11 Tolkamer | 100 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € -60.000 | |
| Piet Heinstraat 12 Zonnemaat | 121 | B | € 350.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 363.310 | € -61.690 | |
| Rekkenveld 3 Tolkamer | 95 | B | € 349.000 |
+€ 10.450
1 stap(pen)
|
€ 359.450 | € -65.550 | |
| Lammerenhof 11 De Horst | 147 | B | € 475.000 |
+€ 16.170
1 stap(pen)
|
€ 491.170 | +€ 66.170 | |
| Kloosterpad 11 Babberich | 146 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 70.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kampstraat 26 Het Grieth | 121 | 5 | D | € 425.000 | € 3.512 |
| Hoefjes 15 Giesbeek | 112 | 5 | unknown | € 359.000 | € 3.205 |
| Rheastraat 11 Tolkamer | 100 | 6 | A | € 365.000 | € 3.650 |
| Piet Heinstraat 12 Zonnemaat | 121 | 7 | B | € 350.000 | € 2.893 |
| Zonegge 21 14 Lentemorgen I | 126 | 5 | C | € 375.000 | € 2.976 |
| Pastoor Slingerstraat 22 Giesbeek | 128 | 5 | A | € 469.000 | € 3.664 |
| Dr Schaepmanstraat 3 Zonnemaat | 135 | 6 | A | € 419.000 | € 3.104 |
| Rekkenveld 3 Tolkamer | 95 | 6 | B | € 349.000 | € 3.674 |
| Graaf Ottoweg 68 Lobith | 123 | 5 | C | € 299.000 | € 2.431 |
| Onlandstraat 10 Lobith | 138 | 6 | A | € 420.000 | € 3.043 |
| Gildestraat 17 Lobith | 138 | 5 | A | € 395.000 | € 2.862 |
| Schievestraat 49 Het Grieth | 90 | 5 | C | € 300.000 | € 3.333 |