apartment · resale
Elektroweg 4
3051NC Rotterdam · Hillegersberg Zuid · wijk Hillegersberg-Schiebroek · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 87 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VENK makelaars taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 169 apartments in Rotterdam met 60–113 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+34.9% t.o.v. mediaan van € 4.858/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Elektroweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Elektroweg 2 | 92 | A+++ | € 525.000 | € 5.707 |
| Elektroweg 2 | 87 | A+++ | € 555.000 | € 6.379 |
| Elektroweg 268 | 79 | A | € 410.000 | € 5.190 |
| Elektroweg 4 | 92 | A+++ | € 525.000 | € 5.707 |
| Elektroweg 6 | 92 | A+++ | € 525.000 | € 5.707 |
| Elektroweg 6 | 87 | A+++ | € 565.000 | € 6.494 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 8.440 |
|---|---|
| Dichtheid | 7065 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 442.000 deze listing +29% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990661
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Tarcisiusschool (dependance) — 0.07 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.86 km |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.29 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Schiebroekse Service Apotheek — 0.17 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Steffens & Balvert — 1.0 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 0.72 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Noord — 0.59 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | (naamloos) — 0.16 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.721 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 115.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 87 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 870 per jaar (~€ 72/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.793 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~609 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~87 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oppert 224 Stadsdriehoek | 92 | A+ | € 550.000 |
+€ 20.240
2 stap(pen)
|
€ 570.240 | +€ 240 | |
| Elektroweg 6 Hillegersberg Zuid | 87 | A+++ | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -5.000 | |
| Kratonkade 688 Schiemond | 95 | A | € 550.000 |
+€ 28.500
3 stap(pen)
|
€ 578.500 | +€ 8.500 | |
| Boezemkade 327 Rubroek | 101 | A | € 549.000 |
+€ 30.300
3 stap(pen)
|
€ 579.300 | +€ 9.300 | |
| Baljuwplein 62 Provenierswijk | 99 | D | € 499.500 |
+€ 56.430
6 stap(pen)
|
€ 555.930 | € -14.070 | |
| Elektroweg 2 Hillegersberg Zuid | 87 | A+++ | € 555.000 | +€ 0 | € 555.000 | € -15.000 | |
| Bulgersteyn 7035 Stadsdriehoek | 98 | A | € 500.000 |
+€ 29.400
3 stap(pen)
|
€ 529.400 | € -40.600 | |
| Schiekade 628 Agniesebuurt | 86 | A | € 585.000 |
+€ 25.800
3 stap(pen)
|
€ 610.800 | +€ 40.800 | |
| Elektroweg 2 Hillegersberg Zuid | 92 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -45.000 | |
| Elektroweg 6 Hillegersberg Zuid | 92 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -45.000 | |
| Elektroweg 4 Hillegersberg Zuid | 92 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -45.000 | |
| Bentinckplein 100 Blijdorp | 92 | C | € 475.000 |
+€ 46.000
5 stap(pen)
|
€ 521.000 | € -49.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Elektroweg 6 Hillegersberg Zuid | 87 | 4 | A+++ | € 565.000 | € 6.494 |
| Elektroweg 2 Hillegersberg Zuid | 87 | 4 | A+++ | € 555.000 | € 6.379 |
| Oppert 224 Stadsdriehoek | 92 | 4 | A+ | € 550.000 | € 5.978 |
| Bijlwerffstraat 25 Blijdorp | 84 | 4 | A | € 485.000 | € 5.774 |
| Kratonkade 688 Schiemond | 95 | 4 | A | € 550.000 | € 5.789 |
| Helen Suzmanhof 142 Afrikaanderwijk | 81 | 4 | A+ | € 495.000 | € 6.111 |
| Schiekade 628 Agniesebuurt | 86 | 3 | A | € 585.000 | € 6.802 |
| Kappeynestraat 3 Blijdorp | 89 | 5 | A | € 615.000 | € 6.910 |
| Banierstraat 33 Agniesebuurt | 91 | 4 | A | € 450.000 | € 4.945 |
| Elektroweg 2 Hillegersberg Zuid | 92 | 5 | A+++ | € 525.000 | € 5.707 |
| Elektroweg 6 Hillegersberg Zuid | 92 | 5 | A+++ | € 525.000 | € 5.707 |
| Elektroweg 4 Hillegersberg Zuid | 92 | 5 | A+++ | € 525.000 | € 5.707 |