apartment · resale
Elektroweg 2
3051NC Rotterdam · Hillegersberg Zuid · wijk Hillegersberg-Schiebroek · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VENK makelaars taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 156 apartments in Rotterdam met 64–119 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 78e percentiel (+19.0% t.o.v. mediaan van € 4.795/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Elektroweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Elektroweg 2 | 87 | A+++ | € 555.000 | € 6.379 |
| Elektroweg 268 | 79 | A | € 410.000 | € 5.190 |
| Elektroweg 4 | 87 | A+++ | € 570.000 | € 6.552 |
| Elektroweg 4 | 92 | A+++ | € 525.000 | € 5.707 |
| Elektroweg 6 | 92 | A+++ | € 525.000 | € 5.707 |
| Elektroweg 6 | 87 | A+++ | € 565.000 | € 6.494 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 8.440 |
|---|---|
| Dichtheid | 7065 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 442.000 deze listing +19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990661
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Tarcisiusschool (dependance) — 0.07 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.86 km |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.29 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Schiebroekse Service Apotheek — 0.17 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Steffens & Balvert — 1.0 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 0.72 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Noord — 0.59 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | (naamloos) — 0.16 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 920 per jaar (~€ 77/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.583 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~644 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~92 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elektroweg 6 Hillegersberg Zuid | 92 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € 0 | |
| Elektroweg 4 Hillegersberg Zuid | 92 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € 0 | |
| Nobelstraat 93 Blijdorp | 101 | C | € 479.000 |
+€ 50.500
5 stap(pen)
|
€ 529.500 | +€ 4.500 | |
| Gordelweg 192 Bergpolder | 102 | C | € 469.000 |
+€ 51.000
5 stap(pen)
|
€ 520.000 | € -5.000 | |
| Brielselaan 20 Tarwewijk | 108 | A+ | € 495.000 |
+€ 23.760
2 stap(pen)
|
€ 518.760 | € -6.240 | |
| Helen Suzmanhof 142 Afrikaanderwijk | 81 | A+ | € 495.000 |
+€ 17.820
2 stap(pen)
|
€ 512.820 | € -12.180 | |
| Bijlwerffstraat 25 Blijdorp | 84 | A | € 485.000 |
+€ 25.200
3 stap(pen)
|
€ 510.200 | € -14.800 | |
| Adrien Mildersstraat 78 Nieuwe Westen | 102 | D | € 450.000 |
+€ 58.140
6 stap(pen)
|
€ 508.140 | € -16.860 | |
| Kastanjesingel 69 Schiebroek | 104 | B | € 465.000 |
+€ 42.640
4 stap(pen)
|
€ 507.640 | € -17.360 | |
| Schieweg 184 Bergpolder | 101 | D | € 450.000 |
+€ 57.570
6 stap(pen)
|
€ 507.570 | € -17.430 | |
| Sint-Jacobstraat 223 Stadsdriehoek | 104 | C | € 495.000 |
+€ 52.000
5 stap(pen)
|
€ 547.000 | +€ 22.000 | |
| Schieveenstraat 47 Liskwartier | 99 | C | € 500.000 |
+€ 49.500
5 stap(pen)
|
€ 549.500 | +€ 24.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Elektroweg 6 Hillegersberg Zuid | 92 | 5 | A+++ | € 525.000 | € 5.707 |
| Elektroweg 4 Hillegersberg Zuid | 92 | 5 | A+++ | € 525.000 | € 5.707 |
| Korfoepad 9 Nesselande | 92 | 5 | A | € 459.000 | € 4.989 |
| Schieveenstraat 47 Liskwartier | 99 | 5 | C | € 500.000 | € 5.051 |
| Kappeynestraat 3 Blijdorp | 89 | 5 | A | € 615.000 | € 6.910 |
| Oppert 224 Stadsdriehoek | 92 | 4 | A+ | € 550.000 | € 5.978 |
| Vignolahof 9 Prinsenland | 88 | 5 | A | € 425.000 | € 4.830 |
| Kratonkade 688 Schiemond | 95 | 4 | A | € 550.000 | € 5.789 |
| Elektroweg 2 Hillegersberg Zuid | 87 | 4 | A+++ | € 555.000 | € 6.379 |
| Elektroweg 6 Hillegersberg Zuid | 87 | 4 | A+++ | € 565.000 | € 6.494 |
| Schieweg 184 Bergpolder | 101 | 5 | D | € 450.000 | € 4.455 |
| Elektroweg 4 Hillegersberg Zuid | 87 | 4 | A+++ | € 570.000 | € 6.552 |