Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 159 m² |
| Perceel | 266 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Bont Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 54 houses in Tilburg met 111–206 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 68e percentiel (+7.3% t.o.v. mediaan van € 3.956/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 1.185 |
|---|---|
| Dichtheid | 2308 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 706.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 3% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08553501
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kindcentrum Christoffel — 0.65 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Burgemeester — 0.81 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.94 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots apotheek Tilburg West Conservatoriumlaan — 0.8 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Conservatoriumlaan — 0.81 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ETZ TweeSteden ziekenhuis — 2.91 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Tilburg Universiteit — 1.46 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hofstede de Blaak — 0.4 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 145.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 159 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.180 per jaar (~€ 265/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.488 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2703 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~954 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 636 per jaar en 636 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aa of Weerijs 104 De Blaak Zuid-West | 158 | C | € 625.000 |
+€ 14.220
1 stap(pen)
|
€ 639.220 | € -35.780 | |
| Lucas van Leydenlaan 1 Eikenbosch | 169 | B | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | +€ 50.000 | |
| Scharwoudestraat 92 Dalem Zuid II | 153 | A+ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -50.000 | |
| Monseigneur Bekkersstraat 13 Rauwbraken | 139 | C | € 595.000 |
+€ 12.510
1 stap(pen)
|
€ 607.510 | € -67.490 | |
| Albionstraat 125 Bedrijventerrein Albion | 138 | C | € 595.000 |
+€ 12.420
1 stap(pen)
|
€ 607.420 | € -67.580 | |
| Daendelsstraat 19 Armhoef Noord-Oost | 126 | C | € 595.000 |
+€ 11.340
1 stap(pen)
|
€ 606.340 | € -68.660 | |
| Lobithstraat 25 Leeuwerik Oost | 124 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -80.000 | |
| Koningsoordlaan 222 Koningsoord | 132 | A+++ | € 589.000 | +€ 0 | € 589.000 | € -86.000 | |
| Bernard Leenestraat 7 Stappegoor Zuid | 130 | A | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | € -90.000 | |
| Zoom 11 De Blaak Zuid-West | 126 | C | € 574.500 |
+€ 5.670
1 stap(pen)
|
€ 580.170 | € -94.830 | |
| Olifantoortje 26 Smariusterrein | 140 | A++++ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -100.000 | |
| Dr. Ariënsstraat 10 Rauwbraken | 134 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -100.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Aa of Weerijs 104 De Blaak Zuid-West | 158 | 5 | C | € 625.000 | € 3.956 |
| Lucas van Leydenlaan 1 Eikenbosch | 169 | 5 | B | € 725.000 | € 4.290 |
| Scharwoudestraat 92 Dalem Zuid II | 153 | 4 | A+ | € 625.000 | € 4.085 |
| Monseigneur Bekkersstraat 13 Rauwbraken | 139 | 5 | C | € 595.000 | € 4.281 |
| Kwaadeindstraat 127 Nassaubuurt | 164 | 6 | A | € 545.000 | € 3.323 |
| Albionstraat 125 Bedrijventerrein Albion | 138 | 5 | C | € 595.000 | € 4.312 |
| Waardenburgstraat 69 Witbrant West | 152 | 6 | A | € 545.000 | € 3.586 |
| Dubbeldamstraat 30 Huibeven Midden | 149 | 6 | A | € 550.000 | € 3.691 |
| Kwaadeindstraat 86 Bouwmeestersbuurt Noord | 159 | 4 | E | € 499.000 | € 3.138 |
| Stapelen 3 De Mortel | 143 | 6 | B | € 559.000 | € 3.909 |
| Kasteel Rhoonhof 1 Kastelenbuurt Zuid | 166 | 6 | A | € 849.000 | € 5.114 |
| Olifantoortje 26 Smariusterrein | 140 | 6 | A++++ | € 575.000 | € 4.107 |