Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 130 m² |
| Perceel | 162 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Wonen met Rutger (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 51 houses in Nijmegen met 91–169 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 7e percentiel (-27.2% t.o.v. mediaan van € 4.228/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nijmegen
| Inwoners | 3.625 |
|---|---|
| Dichtheid | 4447 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 295.000 deze listing +36% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.5 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02680731
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.36 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderopvang Abeltje — 0.47 km |
| Supermarkt | Albert Heijn XL — 0.56 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Zwanenveld — 0.54 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Het Meijhuis — 0.59 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Canisius-Wilhelmina Ziekenhuis — 2.25 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Dukenburg — 0.68 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | 't Zusje — 0.55 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 86.957 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.250 per jaar (~€ 271/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.181 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2860 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1170 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.170 per jaar en 1170 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Nijmegen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| de Hoefkamp 1113 De Kamp | 118 | C | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € -1.000 | |
| Lankforst 4121 Lankforst | 133 | A | € 398.000 | +€ 0 | € 398.000 | € -2.000 | |
| Zwanenveld 7512 Zwanenveld | 121 | C | € 409.000 | +€ 0 | € 409.000 | +€ 9.000 | |
| de Voorstenkamp 1158 De Kamp | 117 | B | € 409.500 | +€ 0 | € 409.500 | +€ 9.500 | |
| de Meeuwse Acker 1112 't Acker | 120 | C | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | € -11.000 | |
| Topaasstraat 119 Hatert | 109 | D | € 415.000 |
+€ 7.630
1 stap(pen)
|
€ 422.630 | +€ 22.630 | |
| Weezenhof 6808 Weezenhof | 138 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 25.000 | |
| Bergstraat 2 Lent | 156 | F | € 400.000 |
+€ 26.520
3 stap(pen)
|
€ 426.520 | +€ 26.520 | |
| Cimbaalstraat 41 Neerbosch-Oost | 129 | C | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 35.000 | |
| Lankforst 2508 Lankforst | 122 | C | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € -35.000 | |
| Maanstraat 4 Heseveld | 121 | C | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 35.000 | |
| van der Duyn van Maasdamstraat 69 Hatert | 103 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lankforst 4121 Lankforst | 133 | 5 | A | € 398.000 | € 2.992 |
| Cimbaalstraat 41 Neerbosch-Oost | 129 | 5 | C | € 435.000 | € 3.372 |
| Weezenhof 6808 Weezenhof | 138 | 5 | A | € 425.000 | € 3.080 |
| Zwanenveld 7512 Zwanenveld | 121 | 5 | C | € 409.000 | € 3.380 |
| Lankforst 2508 Lankforst | 122 | 5 | C | € 365.000 | € 2.992 |
| Aldenhof 6147 Aldenhof | 132 | 5 | C | € 325.000 | € 2.462 |
| de Voorstenkamp 1158 De Kamp | 117 | 5 | B | € 409.500 | € 3.500 |
| de Meeuwse Acker 1112 't Acker | 120 | 6 | C | € 389.000 | € 3.242 |
| Maanstraat 4 Heseveld | 121 | 4 | C | € 435.000 | € 3.595 |
| de Hoefkamp 1113 De Kamp | 118 | 6 | C | € 399.000 | € 3.381 |
| Galvanistraat 16 Grootstal | 120 | 5 | A+ | € 495.000 | € 4.125 |
| de Kluijskamp 1049 De Kamp | 139 | 6 | B | € 465.000 | € 3.345 |