apartment · resale
Burgemeester Meineszplein 31
3022XC Rotterdam · Nieuwe Westen · wijk Delfshaven · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 64 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Rotterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 105 apartments in Rotterdam met 44–83 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 80e percentiel (+13.4% t.o.v. mediaan van € 5.303/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Burgemeester Meineszplein
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Meineszplein 31 | 63 | A | € 395.000 | € 6.270 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 19.385 |
|---|---|
| Dichtheid | 15656 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 378.000 deze listing +2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990324
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CBS De Ark — 0.33 km · 41 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peutermontessori — 0.7 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.35 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Hoogeterp — 0.07 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Spangen — 0.8 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Erasmus Medisch Centrum — 1.42 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Delfshaven — 0.65 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Meram — 0.27 km · 34 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.838 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 81.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 64 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.024 per jaar (~€ 85/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.923 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~832 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~256 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marinestraat 15 Noordereiland | 68 | B | € 375.000 |
+€ 7.480
1 stap(pen)
|
€ 382.480 | € -2.520 | |
| Nieuwe Binnenweg 286 Middelland | 68 | C | € 369.500 |
+€ 10.540
2 stap(pen)
|
€ 380.040 | € -4.960 | |
| Insulindestraat 157 Bergpolder | 64 | C | € 365.000 |
+€ 12.800
2 stap(pen)
|
€ 377.800 | € -7.200 | |
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 63 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 10.000 | |
| Noordsingel 274 Agniesebuurt | 58 | A++ | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 10.000 | |
| Van der Horststraat 7 Blijdorp | 62 | D | € 385.000 |
+€ 16.740
3 stap(pen)
|
€ 401.740 | +€ 16.740 | |
| Schout Heynricstraat 50 Agniesebuurt | 67 | D | € 350.000 |
+€ 18.090
3 stap(pen)
|
€ 368.090 | € -16.910 | |
| Witte de Withstraat 19 Cool | 65 | C | € 389.000 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 402.000 | +€ 17.000 | |
| Herman Robbersstraat 110 Rubroek | 66 | D | € 350.000 |
+€ 17.820
3 stap(pen)
|
€ 367.820 | € -17.180 | |
| Staalstraat 43 Katendrecht | 67 | B | € 395.000 |
+€ 7.370
1 stap(pen)
|
€ 402.370 | +€ 17.370 | |
| Gaffelstraat 56 Oude Westen | 74 | B | € 395.000 |
+€ 8.140
1 stap(pen)
|
€ 403.140 | +€ 18.140 | |
| Lombardkade 82 Stadsdriehoek | 60 | D | € 350.000 |
+€ 16.200
3 stap(pen)
|
€ 366.200 | € -18.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 63 | 3 | A | € 395.000 | € 6.270 |
| Van der Horststraat 7 Blijdorp | 62 | 3 | D | € 385.000 | € 6.210 |
| Staalstraat 43 Katendrecht | 67 | 3 | B | € 395.000 | € 5.896 |
| Ruivenplantsoen 28 Oude Noorden | 67 | 3 | A | € 365.000 | € 5.448 |
| Roentgenstraat 129 Feijenoord | 63 | 3 | A+++ | € 425.000 | € 6.746 |
| Herman Robbersstraat 110 Rubroek | 66 | 3 | D | € 350.000 | € 5.303 |
| Pannekoekstraat 50 Stadsdriehoek | 62 | 3 | C | € 350.000 | € 5.645 |
| Schout Heynricstraat 50 Agniesebuurt | 67 | 3 | D | € 350.000 | € 5.224 |
| Bergweg 330 Agniesebuurt | 61 | 3 | B | € 350.000 | € 5.738 |
| Nieuwe Binnenweg 286 Middelland | 68 | 3 | C | € 369.500 | € 5.434 |
| Pannekoekstraat 62 Stadsdriehoek | 60 | 3 | C | € 350.000 | € 5.833 |
| Margrietstraat 16 Hillegersberg Zuid | 64 | 3 | D | € 325.000 | € 5.078 |