apartment · resale
Usselincxstraat 10
2593VL Den Haag · Bezuidenhout-Oost · wijk Wijk 26 Bezuidenhout · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 65 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | FASTGOED makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 110 apartments in Den Haag met 45–84 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+4.5% t.o.v. mediaan van € 4.934/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 9.290 |
|---|---|
| Dichtheid | 12102 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 392.000 deze listing -15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182666
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | HSV International Primary School — 0.34 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.76 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | SPAR Angela — 0.06 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.36 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Jong Florence — 0.56 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HMC Bronovo — 2.56 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Den Haag Laan van NOI — 0.59 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pizzeria Taormina — 0.26 km · 32 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.599 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 72.826 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 65 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.625 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.734 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1430 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~585 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 585 per jaar en 585 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Smaragdhorst 393 Burgen en Horsten | 73 | D | € 325.000 |
+€ 5.110
1 stap(pen)
|
€ 330.110 | € -4.890 | |
| Binnentuinen 73 Nieuw Waldeck | 70 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -10.000 | |
| Asterstraat 38 Bloemenbuurt-Oost | 60 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -10.000 | |
| Leyweg 370 Leyenburg | 72 | C | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | +€ 10.000 | |
| Gedempte Burgwal 18 Zuidwal | 64 | D | € 320.000 |
+€ 4.480
1 stap(pen)
|
€ 324.480 | € -10.520 | |
| Vreeswijkstraat 84 Morgenstond-Oost | 68 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 15.000 | |
| Schoutendreef 357 Dreven en Gaarden | 76 | E | € 310.000 |
+€ 9.880
2 stap(pen)
|
€ 319.880 | € -15.120 | |
| Aalbessenstraat 32 Vruchtenbuurt | 70 | D | € 350.000 |
+€ 4.900
1 stap(pen)
|
€ 354.900 | +€ 19.900 | |
| Jasmijnstraat 73 Heesterbuurt | 65 | F | € 299.000 |
+€ 11.050
3 stap(pen)
|
€ 310.050 | € -24.950 | |
| Vriezenveenstraat 17 Morgenstond-Zuid | 59 | D | € 300.000 |
+€ 4.130
1 stap(pen)
|
€ 304.130 | € -30.870 | |
| Dercksenstraat 35 Laakkwartier-Oost | 61 | E | € 295.000 |
+€ 7.930
2 stap(pen)
|
€ 302.930 | € -32.070 | |
| Laan van Roos en Doorn 11 Willemspark | 62 | A | € 370.000 | +€ 0 | € 370.000 | +€ 35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gedempte Burgwal 18 Zuidwal | 64 | 2 | D | € 320.000 | € 5.000 |
| Laan van Roos en Doorn 11 Willemspark | 62 | 2 | A | € 370.000 | € 5.968 |
| Aalbessenstraat 32 Vruchtenbuurt | 70 | 2 | D | € 350.000 | € 5.000 |
| Vreeswijkstraat 84 Morgenstond-Oost | 68 | 3 | C | € 350.000 | € 5.147 |
| Jasmijnstraat 73 Heesterbuurt | 65 | 3 | F | € 299.000 | € 4.600 |
| Vinkensteynstraat 87 Valkenboskwartier | 63 | 3 | C | € 300.000 | € 4.762 |
| Mozartlaan 362 Waldeck-Noord | 65 | 3 | C | € 290.000 | € 4.462 |
| Lunterenstraat 105 Oostbroek-Noord | 68 | 3 | A | € 299.500 | € 4.404 |
| Claude Debussystraat 45 Nieuw Waldeck | 72 | 2 | C | € 375.000 | € 5.208 |
| Binnentuinen 73 Nieuw Waldeck | 70 | 3 | C | € 325.000 | € 4.643 |
| Asterstraat 38 Bloemenbuurt-Oost | 60 | 3 | C | € 325.000 | € 5.417 |
| Werkhovenstraat 35 Leyenburg | 67 | 3 | D | € 285.000 | € 4.254 |