apartment · resale
Loosduinsekade 38
2571BN Den Haag · Schildersbuurt-West · wijk Wijk 29 Schildersbuurt · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 53 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaarskantoor Reichman & Rommelaar B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 37 apartments in Den Haag met 37–68 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 59e percentiel (+8.1% t.o.v. mediaan van € 5.147/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Loosduinsekade
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Loosduinsekade 166 | 62 | C | € 250.000 | € 4.032 |
| Loosduinsekade 467 | 60 | G | € 225.000 | € 3.750 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 14.120 |
|---|---|
| Dichtheid | 21944 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 271.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 76% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182915
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Johan de Witt Scholengroep — 0.21 km · 53 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Shiva Kinderopvang — 0.23 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Basis & Markt — 0.57 km · 49 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.28 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Wasserij — 0.29 km · 39 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 0.29 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Grote Markt — 1.04 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sarican — 0.14 km · 95 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.408 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 61.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 53 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 848 per jaar (~€ 71/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.479 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~689 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~212 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beeklaan 119 Rond de Energiecentrale | 42 | A | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € 0 | |
| Burgemeester Waldeckstraat 16 Houtwijk | 64 | D | € 275.000 |
+€ 17.280
3 stap(pen)
|
€ 292.280 | € -2.720 | |
| Spiraeastraat 32 Heesterbuurt | 61 | D | € 275.000 |
+€ 16.470
3 stap(pen)
|
€ 291.470 | € -3.530 | |
| Lunterenstraat 105 Oostbroek-Noord | 68 | A | € 299.500 | +€ 0 | € 299.500 | +€ 4.500 | |
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 53 | B | € 295.000 |
+€ 5.830
1 stap(pen)
|
€ 300.830 | +€ 5.830 | |
| Mozartlaan 362 Waldeck-Noord | 65 | C | € 290.000 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 303.000 | +€ 8.000 | |
| Werkhovenstraat 35 Leyenburg | 67 | D | € 285.000 |
+€ 18.090
3 stap(pen)
|
€ 303.090 | +€ 8.090 | |
| Denijsstraat 193 Waldeck-Noord | 43 | C | € 275.000 |
+€ 8.600
2 stap(pen)
|
€ 283.600 | € -11.400 | |
| Denenburg 14 Burgen en Horsten | 56 | G | € 260.000 |
+€ 22.400
6 stap(pen)
|
€ 282.400 | € -12.600 | |
| Elviraland 184 Landen | 60 | C | € 269.500 |
+€ 12.000
2 stap(pen)
|
€ 281.500 | € -13.500 | |
| Zuiderparklaan 55 Rustenburg | 59 | B | € 274.500 |
+€ 6.490
1 stap(pen)
|
€ 280.990 | € -14.010 | |
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 42 | B | € 275.000 |
+€ 4.620
1 stap(pen)
|
€ 279.620 | € -15.380 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 53 | 3 | B | € 295.000 | € 5.566 |
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 53 | 4 | C | € 325.000 | € 6.132 |
| Vriezenveenstraat 17 Morgenstond-Zuid | 59 | 3 | D | € 300.000 | € 5.085 |
| Zuiderparklaan 55 Rustenburg | 59 | 3 | B | € 274.500 | € 4.653 |
| Oude Haagweg 581 Eykenduinen | 50 | 2 | B | € 265.000 | € 5.300 |
| Waldorpstraat 1794 Laakhaven-West | 50 | 2 | A+ | € 325.000 | € 6.500 |
| Denenburg 14 Burgen en Horsten | 56 | 2 | G | € 260.000 | € 4.643 |
| Hilversumsestraat 125 Rustenburg | 60 | 3 | C | € 299.500 | € 4.992 |
| Elviraland 184 Landen | 60 | 3 | C | € 269.500 | € 4.492 |
| Asterstraat 38 Bloemenbuurt-Oost | 60 | 3 | C | € 325.000 | € 5.417 |
| Burgemeester Patijnlaan 644 Archipelbuurt | 48 | 2 | D | € 315.000 | € 6.562 |
| Dercksenstraat 35 Laakkwartier-Oost | 61 | 3 | E | € 295.000 | € 4.836 |