house · resale
Alex Roosdorpstraat 1
7425SV Deventer · Spikvoorde · wijk Colmschate-Vijfhoek · Deventer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 137 m² |
| Perceel | 240 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | MIQA Makelt ! (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 31 houses in Deventer met 95–178 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 64e percentiel (+5.7% t.o.v. mediaan van € 3.972/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Alex Roosdorpstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Alex Roosdorpstraat 36 | 211 | A | € 895.000 | € 4.242 |
Buurt in cijfers — Deventer
| Inwoners | 2.700 |
|---|---|
| Dichtheid | 6752 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 457.000 deze listing +26% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01500906
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | kbs De Vijf-er — 0.64 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Sam&billy — 0.63 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | ALDI — 0.79 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Vijfhoek — 0.78 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezonheidscentrum Spikvoorde — 0.37 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Deventer Ziekenhuis — 2.68 km |
| OV-station | Deventer Colmschate — 2.08 km |
| Restaurant | I Love Sushi — 0.8 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 122.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 137 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.192 per jaar (~€ 183/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.928 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1781 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~548 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Deventer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joost Beeldsnijderweg 9 Het Jeurlink | 145 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € 0 | |
| Stoevenbeld 16 Essenerveld | 120 | B | € 549.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 562.200 | € -12.800 | |
| Borgerinkstraat 2 Ludgeruskwartier | 107 | A | € 599.000 | +€ 0 | € 599.000 | +€ 24.000 | |
| Roelofsbeldstraat 14 Rode Dorp | 169 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 25.000 | |
| Steven Coldeweijpad 2 Steenbrugge | 127 | A+++ | € 615.000 | +€ 0 | € 615.000 | +€ 40.000 | |
| Burg. Jhr Dr A. Boreellaan 12 Dorp Bathmen | 146 | C | € 500.000 |
+€ 29.200
2 stap(pen)
|
€ 529.200 | € -45.800 | |
| Hazelaarserf 32 Dorp Bathmen | 150 | A+ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 50.000 | |
| Vegerinkskamp 44 Dorp Bathmen | 153 | B | € 615.000 |
+€ 16.830
1 stap(pen)
|
€ 631.830 | +€ 56.830 | |
| Godebaldstraat 10 Landsherenkwartier | 153 | B | € 495.000 |
+€ 16.830
1 stap(pen)
|
€ 511.830 | € -63.170 | |
| Jacobus Reviusstraat 18 Zwolseweg | 105 | C | € 480.000 |
+€ 21.000
2 stap(pen)
|
€ 501.000 | € -74.000 | |
| Potterstraat 1 Zandweerd-Zuid | 101 | C | € 475.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 495.200 | € -79.800 | |
| Johanna Naberstraat 13 Swormink | 130 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -80.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Joost Beeldsnijderweg 9 Het Jeurlink | 145 | 5 | A | € 575.000 | € 3.966 |
| Burg. Jhr Dr A. Boreellaan 12 Dorp Bathmen | 146 | 5 | C | € 500.000 | € 3.425 |
| Hazelaarserf 32 Dorp Bathmen | 150 | 5 | A+ | € 625.000 | € 4.167 |
| Zwolseweg 282 Schrijversbuurt | 145 | 5 | A+ | € 685.000 | € 4.724 |
| Veerispad 37 Het Jeurlink | 145 | 5 | A | € 465.000 | € 3.207 |
| Steven Coldeweijpad 2 Steenbrugge | 127 | 4 | A+++ | € 615.000 | € 4.843 |
| Merel 6 Groot Douwel | 127 | 5 | A | € 450.000 | € 3.543 |
| Johanna Naberstraat 13 Swormink | 130 | 4 | A | € 495.000 | € 3.808 |
| G.I. Brucestraat 44 Burgemeestersbuurt | 130 | 6 | A++ | € 450.000 | € 3.462 |
| Vegerinkskamp 44 Dorp Bathmen | 153 | 6 | B | € 615.000 | € 4.020 |
| Stoevenbeld 16 Essenerveld | 120 | 6 | B | € 549.000 | € 4.575 |
| Godebaldstraat 10 Landsherenkwartier | 153 | 4 | B | € 495.000 | € 3.235 |