Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 131 m² |
| Perceel | 181 m² |
| Kamers | 7 (6 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hellema Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 51 houses in Leeuwarden met 91–170 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+3.4% t.o.v. mediaan van € 2.915/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leeuwarden
| Inwoners | 3.630 |
|---|---|
| Dichtheid | 5220 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 271.000 deze listing +46% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 28% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00807001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC de Weide — 0.34 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Sinne Zevenblad — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | ALDI — 0.37 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Aldlân — 0.54 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Het Zevenblad — 0.52 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Frisius Medisch Centrum Leeuwarden — 1.04 km |
| OV-station | Leeuwarden — 2.02 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Long Sing — 0.57 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 83.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.096 per jaar (~€ 175/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.061 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1703 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~524 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Leeuwarden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skrok 49 Bilgaard | 133 | A | € 370.000 | +€ 0 | € 370.000 | € -25.000 | |
| De Jol 7 Grou | 119 | C | € 345.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 368.800 | € -26.200 | |
| Skilwei 34 Stiens | 97 | E | € 325.000 |
+€ 32.010
4 stap(pen)
|
€ 357.010 | € -37.990 | |
| Achter de Hoven 125 Achter de Hoven | 142 | F | € 299.000 |
+€ 52.540
5 stap(pen)
|
€ 351.540 | € -43.460 | |
| Douwe Kalmaleane 63 Westeinde | 123 | C | € 319.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 343.600 | € -51.400 | |
| Fedde Schurerwei 13 Westeinde | 137 | C | € 315.000 |
+€ 27.400
2 stap(pen)
|
€ 342.400 | € -52.600 | |
| Douwe Kalmaleane 55 Westeinde | 150 | C | € 419.000 |
+€ 30.000
2 stap(pen)
|
€ 449.000 | +€ 54.000 | |
| Gysbert Japicxstrjitte 49 Stiens | 117 | D | € 298.500 |
+€ 31.590
3 stap(pen)
|
€ 330.090 | € -64.910 | |
| Carel Fabritiusstraat 8 Hollanderwijk | 119 | F | € 275.000 |
+€ 44.030
5 stap(pen)
|
€ 319.030 | € -75.970 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Skrok 49 Bilgaard | 133 | 6 | A | € 370.000 | € 2.782 |
| Fedde Schurerwei 13 Westeinde | 137 | 6 | C | € 315.000 | € 2.299 |
| De Jol 7 Grou | 119 | 6 | C | € 345.000 | € 2.899 |
| Douwe Kalmaleane 63 Westeinde | 123 | 6 | C | € 319.000 | € 2.593 |
| Staniastate 33 Camminghaburen-Noord | 147 | 7 | B | € 469.500 | € 3.194 |
| Het Zool 9 Zuiderburen | 121 | 6 | B | € 489.000 | € 4.041 |
| Achter de Hoven 125 Achter de Hoven | 142 | 6 | F | € 299.000 | € 2.106 |
| Douwe Kalmaleane 55 Westeinde | 150 | 6 | C | € 419.000 | € 2.793 |
| Gysbert Japicxstrjitte 49 Stiens | 117 | 6 | D | € 298.500 | € 2.551 |
| Carel Fabritiusstraat 8 Hollanderwijk | 119 | 6 | F | € 275.000 | € 2.311 |
| Bonnehosstraat 17 Bonifatius | 140 | 6 | A | € 529.500 | € 3.782 |
| Suder Stienplaat 41 Zuiderburen | 137 | 6 | A | € 550.000 | € 4.015 |