house · resale
It Merkelân 33
9244CW Beetsterzwaag · Beetsterzwaag-Merkelân · wijk Beetsterzwaag · Opsterland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Perceel | 902 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | F |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaarskantoor Koopmans (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 9 houses in Opsterland met 64–119 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 88e percentiel (+43.8% t.o.v. mediaan van € 3.779/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Opsterland
| Inwoners | 695 |
|---|---|
| Dichtheid | 2612 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| % huurwoning in buurt | 49% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00860202
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | School Lyndensteyn — 0.9 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Berkenbosch — 0.59 km |
| Restaurant | Lyf's — 0.45 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 108.696 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel F en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 4.140 per jaar (~€ 345/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.732 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3680 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1656 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 2.668 per jaar en 2484 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Opsterland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label F te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Weinterp 5 Wijnjewoude-Buitengebied-Kleine Groningen | 113 | A | € 449.500 | +€ 0 | € 449.500 | € -50.500 |
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Telle 70 Ureterp-Buorfinne | 95 | 4 | C | € 395.000 | € 4.158 |
| Rindert van Zinderen Bakkerstrjitte 24 Gorredijk-Centrum | 95 | 5 | D | € 359.000 | € 3.779 |
| Doalhôf 58 Gorredijk-Bloemenwijk | 100 | 5 | C | € 349.500 | € 3.495 |
| Weinterp 5 Wijnjewoude-Buitengebied-Kleine Groningen | 113 | 5 | A | € 449.500 | € 3.978 |
| Compagnonsstrjitte 57 Gorredijk-Groene Long | 73 | 4 | C | € 250.000 | € 3.425 |