Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 105 m² |
| Perceel | 153 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Klip & van Wijk Spijkenisse (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Nissewaard met 73–136 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 45e percentiel (-1.1% t.o.v. mediaan van € 3.850/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nissewaard
| Inwoners | 1.060 |
|---|---|
| Dichtheid | 9301 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 289.000 deze listing +38% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 60% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19301410
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Krullevaar — 0.3 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KBS De Wegwijzer — 0.39 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.42 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Schouw — 0.83 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Maaswijk — 1.07 km |
| Ziekenhuis | Spijkenisse Medisch Centrum — 1.24 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heemraadlaan — 0.99 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Maxima Argentine steak-house — 0.37 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 82.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 105 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.470 per jaar (~€ 122/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.032 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1155 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~315 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Nissewaard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saturnusstraat 30 Sterrenkwartier-Oost | 130 | B | € 375.000 |
+€ 24.700
2 stap(pen)
|
€ 399.700 | € -300 | |
| Pluimgras 16 Vriesland | 105 | A | € 389.000 |
+€ 8.400
1 stap(pen)
|
€ 397.400 | € -2.600 | |
| Beverveen 403 Beverveen | 104 | B | € 385.000 |
+€ 19.760
2 stap(pen)
|
€ 404.760 | +€ 4.760 | |
| Symfonielaan 42 Vogelenzang-Noord | 100 | A | € 385.000 |
+€ 8.000
1 stap(pen)
|
€ 393.000 | € -7.000 | |
| Melkwegplein 25 Sterrenkwartier-Midden | 125 | C | € 375.000 |
+€ 35.000
3 stap(pen)
|
€ 410.000 | +€ 10.000 | |
| Duyvecamp 4 Bloemendaele | 112 | B | € 395.000 |
+€ 21.280
2 stap(pen)
|
€ 416.280 | +€ 16.280 | |
| Groede 62 Hekelingen-Dorp | 97 | B | € 400.000 |
+€ 18.430
2 stap(pen)
|
€ 418.430 | +€ 18.430 | |
| Maria Doorman-Kielstrastraat 51 Maaswijk-Zuidwest | 101 | B | € 399.500 |
+€ 19.190
2 stap(pen)
|
€ 418.690 | +€ 18.690 | |
| Kanariestraat 12 Vogelbuurt | 86 | D | € 350.000 |
+€ 30.100
4 stap(pen)
|
€ 380.100 | € -19.900 | |
| Raaigras 6 Vriesland | 108 | B | € 400.000 |
+€ 20.520
2 stap(pen)
|
€ 420.520 | +€ 20.520 | |
| Polderlaan 52 Geervliet-Noordoost | 110 | C | € 395.000 |
+€ 25.850
3 stap(pen)
|
€ 420.850 | +€ 20.850 | |
| Krekelveen 409 Krekelveen | 93 | C | € 350.000 |
+€ 26.040
3 stap(pen)
|
€ 376.040 | € -23.960 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Symfonielaan 42 Vogelenzang-Noord | 100 | 4 | A | € 385.000 | € 3.850 |
| Groede 62 Hekelingen-Dorp | 97 | 4 | B | € 400.000 | € 4.124 |
| Pluimgras 16 Vriesland | 105 | 5 | A | € 389.000 | € 3.705 |
| Beverveen 403 Beverveen | 104 | 5 | B | € 385.000 | € 3.702 |
| Margaretha Roosenboomstraat 16 Maaswijk-Noordoost | 104 | 5 | B | € 419.500 | € 4.034 |
| Raaigras 6 Vriesland | 108 | 5 | B | € 400.000 | € 3.704 |
| Maria Doorman-Kielstrastraat 51 Maaswijk-Zuidwest | 101 | 5 | B | € 399.500 | € 3.955 |
| Polderlaan 52 Geervliet-Noordoost | 110 | 5 | C | € 395.000 | € 3.591 |
| Duyvecamp 4 Bloemendaele | 112 | 5 | B | € 395.000 | € 3.527 |
| Krekelveen 409 Krekelveen | 93 | 4 | C | € 350.000 | € 3.763 |
| Roosendaelweg 17 Geervliet-Noordoost | 105 | 5 | A | € 475.000 | € 4.524 |
| Beverveen 259 Beverveen | 118 | 5 | B | € 350.000 | € 2.966 |