Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 181 m² |
| Perceel | 485 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Varwijk & Sibma (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Opsterland met 126–235 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 23e percentiel (-17.1% t.o.v. mediaan van € 3.330/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Opsterland
| Inwoners | 525 |
|---|---|
| Dichtheid | 2663 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 287.000 deze listing +74% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00861601
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kindcentrum De Verbinding — 0.39 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KleurRijk — 0.37 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Poiesz — 0.13 km |
| Ziekenhuis | Nij Smellinghe — 4.24 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 181 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.534 per jaar (~€ 211/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.598 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1991 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~543 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Opsterland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hearsterwei 19 Frieschepalen-Kom | 167 | F | € 425.000 |
+€ 75.150
6 stap(pen)
|
€ 500.150 | +€ 150 | |
| De Slinger 30 Gorredijk-Bloemenwijk | 139 | A | € 495.000 |
+€ 11.120
1 stap(pen)
|
€ 506.120 | +€ 6.120 | |
| Hegedyk 60 Langezwaag-Kom | 190 | A | € 495.000 |
+€ 15.200
1 stap(pen)
|
€ 510.200 | +€ 10.200 | |
| Opper Haudmare 18 Wijnjewoude-Buitengebied-Kleine Groningen | 159 | B | € 550.000 |
+€ 30.210
2 stap(pen)
|
€ 580.210 | +€ 80.210 | |
| Lange Singel 43 Bakkeveen-Centrum | 165 | B | € 549.500 |
+€ 31.350
2 stap(pen)
|
€ 580.850 | +€ 80.850 | |
| Ikesingel 9 Hemrik-Kom | 176 | A | € 569.500 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 583.580 | +€ 83.580 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hegedyk 60 Langezwaag-Kom | 190 | 7 | A | € 495.000 | € 2.605 |
| Ikesingel 9 Hemrik-Kom | 176 | 5 | A | € 569.500 | € 3.236 |
| Lange Singel 43 Bakkeveen-Centrum | 165 | 5 | B | € 549.500 | € 3.330 |
| Hearsterwei 19 Frieschepalen-Kom | 167 | 7 | F | € 425.000 | € 2.545 |
| Opper Haudmare 18 Wijnjewoude-Buitengebied-Kleine Groningen | 159 | 5 | B | € 550.000 | € 3.459 |
| Singel 36 Lippenhuizen-Buitengebied | 199 | 7 | D | € 675.000 | € 3.392 |
| Stokerij 47 Gorredijk-IJ buurt | 148 | 5 | A+ | € 395.000 | € 2.669 |
| Skûtsje 47 Gorredijk-Loevestein | 205 | 6 | A | € 695.000 | € 3.390 |
| De Slinger 30 Gorredijk-Bloemenwijk | 139 | 5 | A | € 495.000 | € 3.561 |
| Mandewyk 14 Bakkeveen-Buitengebied | 136 | 6 | G | € 550.000 | € 4.044 |
| De Streek 35 Terwispel-Kom | 135 | 7 | C | € 575.000 | € 4.259 |