Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 142 m² |
| Perceel | 136 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Laat Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Goirle met 99–184 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 54e percentiel (+10.1% t.o.v. mediaan van € 3.836/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Goirle
| Inwoners | 1.670 |
|---|---|
| Dichtheid | 4732 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 378.000 deze listing +59% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07850507
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.85 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.21 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.34 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Kuik & Vingerhoets — 0.31 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Brownies&downieS — 0.2 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 121.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 142 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.420 per jaar (~€ 118/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.982 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~994 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~142 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Goirle
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wittendijk 23 Geestelijken | 108 | D | € 485.000 |
+€ 61.560
6 stap(pen)
|
€ 546.560 | € -53.440 | |
| Wilteindstraat 5 Wildackers | 110 | C | € 475.000 |
+€ 55.000
5 stap(pen)
|
€ 530.000 | € -70.000 | |
| Hoogt 11 De Hoogte | 134 | A+ | € 485.000 |
+€ 29.480
2 stap(pen)
|
€ 514.480 | € -85.520 | |
| Benedenven 7 Grobbendonck | 133 | C | € 439.000 |
+€ 66.500
5 stap(pen)
|
€ 505.500 | € -94.500 | |
| Costerman Boodtstraat 29 Grobbendonck | 116 | B | € 445.000 |
+€ 47.560
4 stap(pen)
|
€ 492.560 | € -107.440 | |
| De Dommel 51 Rivieren | 112 | C | € 425.000 |
+€ 56.000
5 stap(pen)
|
€ 481.000 | € -119.000 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hoogt 11 De Hoogte | 134 | 5 | A+ | € 485.000 | € 3.619 |
| Benedenven 7 Grobbendonck | 133 | 5 | C | € 439.000 | € 3.301 |
| Zevenkwartieren 12 Grobbendonck | 116 | 5 | B | € 425.000 | € 3.664 |
| Costerman Boodtstraat 29 Grobbendonck | 116 | 6 | B | € 445.000 | € 3.836 |
| De Dommel 51 Rivieren | 112 | 5 | C | € 425.000 | € 3.795 |
| Wilteindstraat 5 Wildackers | 110 | 4 | C | € 475.000 | € 4.318 |
| Oeverzwaluw 7 De Boschkens-West | 166 | 4 | A | € 830.000 | € 5.000 |
| Wittendijk 23 Geestelijken | 108 | 6 | D | € 485.000 | € 4.491 |