Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 134 m² |
| Perceel | 123 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIN Makelaars, Funda-topmakelaar van Brabant! (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Goirle met 93–174 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 8e percentiel (-12.0% t.o.v. mediaan van € 4.115/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Goirle
| Inwoners | 740 |
|---|---|
| Dichtheid | 7142 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 445.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.7 km |
| Afstand huisarts | 1.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07850405
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Basisschool 't Schrijverke — 0.74 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 1.13 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Groenewoud — 1.32 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | GGD Hart voor Brabant — 1.36 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.315 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 134 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.876 per jaar (~€ 156/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.471 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1474 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~402 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Goirle
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benedenven 7 Grobbendonck | 133 | C | € 439.000 |
+€ 37.240
3 stap(pen)
|
€ 476.240 | € -8.760 | |
| Costerman Boodtstraat 29 Grobbendonck | 116 | B | € 445.000 |
+€ 22.040
2 stap(pen)
|
€ 467.040 | € -17.960 | |
| Wilteindstraat 5 Wildackers | 110 | C | € 475.000 |
+€ 30.800
3 stap(pen)
|
€ 505.800 | +€ 20.800 | |
| De Dommel 51 Rivieren | 112 | C | € 425.000 |
+€ 31.360
3 stap(pen)
|
€ 456.360 | € -28.640 | |
| Wittendijk 23 Geestelijken | 108 | D | € 485.000 |
+€ 37.800
4 stap(pen)
|
€ 522.800 | +€ 37.800 | |
| Zevenkwartieren 12 Grobbendonck | 116 | B | € 425.000 |
+€ 22.040
2 stap(pen)
|
€ 447.040 | € -37.960 | |
| Wethouder Vekemansstraat 18 Wildackers | 96 | B | € 395.000 |
+€ 18.240
2 stap(pen)
|
€ 413.240 | € -71.760 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Benedenven 7 Grobbendonck | 133 | 5 | C | € 439.000 | € 3.301 |
| Kerkstraat 63 Abcoven | 142 | 5 | A+++ | € 600.000 | € 4.225 |
| Zevenkwartieren 12 Grobbendonck | 116 | 5 | B | € 425.000 | € 3.664 |
| Costerman Boodtstraat 29 Grobbendonck | 116 | 6 | B | € 445.000 | € 3.836 |
| De Dommel 51 Rivieren | 112 | 5 | C | € 425.000 | € 3.795 |
| Wilteindstraat 5 Wildackers | 110 | 4 | C | € 475.000 | € 4.318 |
| Wittendijk 23 Geestelijken | 108 | 6 | D | € 485.000 | € 4.491 |
| Wethouder Vekemansstraat 18 Wildackers | 96 | 5 | B | € 395.000 | € 4.115 |
| Oeverzwaluw 7 De Boschkens-West | 166 | 4 | A | € 830.000 | € 5.000 |