Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 97 m² |
| Perceel | 157 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIN Makelaars, Funda-topmakelaar van Brabant! (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 52 houses in Tilburg met 67–126 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 53e percentiel (+0.6% t.o.v. mediaan van € 4.101/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 1.105 |
|---|---|
| Dichtheid | 6229 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 284.000 deze listing +41% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 61% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08552305
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | R.K. Basisschool Cleijn Hasselt — 0.1 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Avantage — 0.65 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.36 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Nijs & van Heugten — 0.96 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ETZ TweeSteden ziekenhuis — 1.32 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Tilburg Centraal Station — 1.22 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Poké and More — 0.3 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 97 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.552 per jaar (~€ 129/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.039 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1261 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~388 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Muggenbergstraat 13 Leeuwerik West | 100 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -5.000 | |
| Geervlietsingel 18 Huibeven West | 91 | A+ | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -5.000 | |
| Schadewijkstraat 22 Dalem Zuid II | 113 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -5.000 | |
| Robert Fruinstraat 23 Hoefstraat Noord | 110 | B | € 395.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 407.100 | +€ 7.100 | |
| Elandsgang 9 Jagersbuurt Oost | 126 | B | € 395.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 408.860 | +€ 8.860 | |
| Haydnstraat 282 Heikant Zuid-West | 117 | B | € 375.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 387.870 | € -12.130 | |
| Jacob Lemairestraat 8 Zeeheldenbuurt | 84 | C | € 369.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 385.800 | € -14.200 | |
| Laarstraat 27 Staatsliedenbuurt Oost | 89 | C | € 365.000 |
+€ 17.800
2 stap(pen)
|
€ 382.800 | € -17.200 | |
| Leharstraat 22 Heikant Oost | 103 | D | € 390.000 |
+€ 27.810
3 stap(pen)
|
€ 417.810 | +€ 17.810 | |
| Frits Zernikelaan 13 Ruiven | 103 | C | € 400.000 |
+€ 20.600
2 stap(pen)
|
€ 420.600 | +€ 20.600 | |
| Hoevenseweg 46 Hoevenseweg | 83 | C | € 360.000 |
+€ 16.600
2 stap(pen)
|
€ 376.600 | € -23.400 | |
| Batenburglaan 130 Gesworen Hoek West | 90 | A+ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Muggenbergstraat 13 Leeuwerik West | 100 | 5 | A | € 395.000 | € 3.950 |
| Kreitenmolenstraat 193 Bedrijventerrein Kreitenmolen | 91 | 5 | G | € 400.000 | € 4.396 |
| Frits Zernikelaan 13 Ruiven | 103 | 5 | C | € 400.000 | € 3.883 |
| Geervlietsingel 18 Huibeven West | 91 | 5 | A+ | € 395.000 | € 4.341 |
| Batenburglaan 130 Gesworen Hoek West | 90 | 5 | A+ | € 375.000 | € 4.167 |
| Laarstraat 27 Staatsliedenbuurt Oost | 89 | 5 | C | € 365.000 | € 4.101 |
| Vivaldistraat 63 Stokhasselt Noord-Oost | 102 | 5 | C | € 335.000 | € 3.284 |
| Groenlostraat 12 Huibeven West | 106 | 5 | A+ | € 375.000 | € 3.538 |
| Bredaseweg 192 Sint Anna Noord | 101 | 4 | B | € 435.000 | € 4.307 |
| Wandelboslaan 95 Luchthavenbuurt Oost | 108 | 5 | B | € 425.000 | € 3.935 |
| Leharstraat 22 Heikant Oost | 103 | 4 | D | € 390.000 | € 3.786 |
| Doesburgstraat 82 Huibeven Oost | 110 | 5 | A | € 350.000 | € 3.182 |