Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 78 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | essteet Makelaars (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 280 apartments in Amsterdam met 54–101 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 1e percentiel (-44.6% t.o.v. mediaan van € 8.099/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.405 |
|---|---|
| Dichtheid | 7634 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 501.000 deze listing -30% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 1.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363TH05
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Daltonschool Nellestein — 0.71 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Schaapskooi — 0.17 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.29 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Kraaiennest — 0.31 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Kraaiennest Medisch centrum — 0.31 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC locatie AMC — 3.05 km |
| OV-station | Kraaiennest — 0.32 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Döner Baba — 0.29 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 73.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 78 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.248 per jaar (~€ 104/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.775 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1014 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~312 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bramzeilhof 26 Banne-Noordoost | 74 | B | € 335.000 |
+€ 8.140
1 stap(pen)
|
€ 343.140 | € -6.860 | |
| Dalsteindreef 254 Venserpolder-Oost | 73 | B | € 335.000 |
+€ 8.030
1 stap(pen)
|
€ 343.030 | € -6.970 | |
| Jan Campertplein 31 Weesp Dichtersbuurt | 67 | E | € 319.500 |
+€ 22.110
4 stap(pen)
|
€ 341.610 | € -8.390 | |
| Papendrechtstraat 4 Reigersbos 1 | 76 | C | € 325.000 |
+€ 15.200
2 stap(pen)
|
€ 340.200 | € -9.800 | |
| Barbusselaan 175 Venserpolder-West | 70 | C | € 325.000 |
+€ 14.000
2 stap(pen)
|
€ 339.000 | € -11.000 | |
| Sportparklaan 171 Weesp Dichtersbuurt | 67 | C | € 349.500 |
+€ 13.400
2 stap(pen)
|
€ 362.900 | +€ 12.900 | |
| Henriëtte Roland Holsthof 51 Weesp Dichtersbuurt | 67 | F | € 339.500 |
+€ 24.790
5 stap(pen)
|
€ 364.290 | +€ 14.290 | |
| Opijnenhof 70 Holendrecht-Zuid | 73 | A+ | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € -15.000 | |
| Leerdamhof 272 L-buurt | 62 | B | € 325.000 |
+€ 6.820
1 stap(pen)
|
€ 331.820 | € -18.180 | |
| Klaas Katerstraat 102 Zuidwestkwadrant-Zuid | 81 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Hoogoord 39 Rechte H-buurt | 92 | A+ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Eastonstraat 105 Osdorp-Zuidoost | 77 | F | € 350.000 |
+€ 28.490
5 stap(pen)
|
€ 378.490 | +€ 28.490 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Eastonstraat 105 Osdorp-Zuidoost | 77 | 3 | F | € 350.000 | € 4.545 |
| Papendrechtstraat 4 Reigersbos 1 | 76 | 3 | C | € 325.000 | € 4.276 |
| Klaas Katerstraat 102 Zuidwestkwadrant-Zuid | 81 | 3 | A | € 375.000 | € 4.630 |
| Bramzeilhof 26 Banne-Noordoost | 74 | 3 | B | € 335.000 | € 4.527 |
| Silvoldestraat 75 Reigersbos 4 | 78 | 3 | B | € 395.000 | € 5.064 |
| Dalsteindreef 254 Venserpolder-Oost | 73 | 3 | B | € 335.000 | € 4.589 |
| Opijnenhof 70 Holendrecht-Zuid | 73 | 3 | A+ | € 335.000 | € 4.589 |
| Johan Huizingalaan 310 Louis Crispijnbuurt | 72 | 3 | D | € 375.000 | € 5.208 |
| Willem Baerdesenstraat 12 Bakemabuurt | 82 | 3 | B | € 400.000 | € 4.878 |
| Achterherengracht 17 Herensingelkwartier | 78 | 3 | C | € 425.000 | € 5.449 |
| Barbusselaan 175 Venserpolder-West | 70 | 3 | C | € 325.000 | € 4.643 |
| P. Hans Frankfurthersingel 98 De Aker-Oost | 76 | 3 | B | € 425.000 | € 5.592 |