Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Content+ Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 156 apartments in Rotterdam met 64–119 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 6e percentiel (-32.1% t.o.v. mediaan van € 4.795/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 6.685 |
|---|---|
| Dichtheid | 4521 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 375.000 deze listing -20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 35% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990456
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Regenboog (obs) — 0.2 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dirk — 0.43 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheker Overschie — 0.71 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Esghir — 0.36 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 2.56 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Schiedam Centrum — 2.35 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | New Yangtse Kiang — 0.23 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.430 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 64.022 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.840 per jaar (~€ 153/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.583 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1564 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~552 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 368 per jaar en 368 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nansenplaats 197 Ommoord | 103 | B | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | +€ 500 | |
| Lange Hilleweg 408 Bloemhof | 76 | C | € 295.000 |
+€ 6.840
1 stap(pen)
|
€ 301.840 | +€ 2.340 | |
| Roemeensestraat 12 Oud Mathenesse | 76 | G | € 275.000 |
+€ 22.040
5 stap(pen)
|
€ 297.040 | € -2.460 | |
| Wolphaertsbocht 321 Tarwewijk | 111 | E | € 279.000 |
+€ 24.420
3 stap(pen)
|
€ 303.420 | +€ 3.920 | |
| Taandersstraat 22 Spangen | 83 | B | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € -4.500 | |
| Pleinweg 56 Carnisse | 97 | D | € 295.000 |
+€ 15.520
2 stap(pen)
|
€ 310.520 | +€ 11.020 | |
| Nieuwenoord 90 Groot IJsselmonde | 81 | D | € 275.000 |
+€ 12.960
2 stap(pen)
|
€ 287.960 | € -11.540 | |
| Vredeman de Vriesstraat 84 Het Lage Land | 77 | E | € 300.000 |
+€ 16.940
3 stap(pen)
|
€ 316.940 | +€ 17.440 | |
| Bonaventurastraat 118 Tarwewijk | 93 | D | € 265.000 |
+€ 14.880
2 stap(pen)
|
€ 279.880 | € -19.620 | |
| Saenredamplein 19 Overschie | 85 | F | € 300.000 |
+€ 22.100
4 stap(pen)
|
€ 322.100 | +€ 22.600 | |
| Katendrechtse Lagedijk 245 Carnisse | 86 | B | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -24.500 | |
| Slotboomstraat 10 Oud Charlois | 81 | B | € 274.500 | +€ 0 | € 274.500 | € -25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Pleinweg 56 Carnisse | 97 | 4 | D | € 295.000 | € 3.041 |
| Bonaventurastraat 118 Tarwewijk | 93 | 4 | D | € 265.000 | € 2.849 |
| Saenredamplein 19 Overschie | 85 | 4 | F | € 300.000 | € 3.529 |
| Katendrechtse Lagedijk 245 Carnisse | 86 | 4 | B | € 275.000 | € 3.198 |
| Cleveringahof 69 Schiebroek | 98 | 4 | A | € 325.000 | € 3.316 |
| Mathenesserstraat 128 Spangen | 93 | 4 | A | € 355.000 | € 3.817 |
| Slaghekstraat 75 Hillesluis | 99 | 4 | D | € 335.000 | € 3.384 |
| Zestienhovensekade 97 Overschie | 93 | 3 | C | € 319.500 | € 3.435 |
| Voermanweg 386 Oosterflank | 91 | 4 | A | € 365.000 | € 4.011 |
| Hillevliet 18 Hillesluis | 85 | 4 | D | € 250.000 | € 2.941 |
| Nansenplaats 197 Ommoord | 103 | 4 | B | € 300.000 | € 2.913 |
| Schieweg 244 Bergpolder | 100 | 4 | C | € 349.500 | € 3.495 |