house · resale
A. Roland Holststraat 32
1321TV Almere · Literatuurwijk Noordwest · wijk Literatuurwijk · Almere
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 139 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Woonaccent Makelaars Almere NVM (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 80 houses in Almere met 82–153 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 22e percentiel (-7.7% t.o.v. mediaan van € 4.130/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 2.020 |
|---|---|
| Dichtheid | 8336 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 446.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 4% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00343001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Crescendo — 0.28 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.32 km |
| Supermarkt | Vomar — 0.46 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Notekraker — 1.37 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Archipel — 0.35 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Flevoziekenhuis — 3.41 km |
| OV-station | Almere Muziekwijk — 1.39 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Fuji House — 0.91 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.652 per jaar (~€ 138/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.286 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1298 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~354 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schildmeerstraat 7 Waterwijk West | 132 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Sambastraat 47 Danswijk Noordoost | 100 | A | € 439.500 |
+€ 8.000
1 stap(pen)
|
€ 447.500 | € -2.500 | |
| Hofstedestraat 33 Landgoederenbuurt Noord | 117 | A | € 445.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 454.360 | +€ 4.360 | |
| Saliestraat 27 Kruidenwijk Midden-west | 101 | A | € 435.000 |
+€ 8.080
1 stap(pen)
|
€ 443.080 | € -6.920 | |
| Springendallaan 22 Landgoederenbuurt Noord | 108 | A | € 450.000 |
+€ 8.640
1 stap(pen)
|
€ 458.640 | +€ 8.640 | |
| Stellingmolenstraat 55 Molenbuurt Oost | 112 | B | € 420.000 |
+€ 21.280
2 stap(pen)
|
€ 441.280 | € -8.720 | |
| Peggy Ashcroftstraat 37 Filmwijk Bouwrai Zuid | 114 | A | € 450.000 |
+€ 9.120
1 stap(pen)
|
€ 459.120 | +€ 9.120 | |
| Isadora Duncanweg 25 Danswijk Zuidoost | 119 | A | € 450.000 |
+€ 9.520
1 stap(pen)
|
€ 459.520 | +€ 9.520 | |
| Valeriaanstraat 29 Kruidenwijk Midden-west | 120 | A | € 450.000 |
+€ 9.600
1 stap(pen)
|
€ 459.600 | +€ 9.600 | |
| Wijtingstraat 8 Waterwijk Noord | 100 | B | € 415.000 |
+€ 19.000
2 stap(pen)
|
€ 434.000 | € -16.000 | |
| J.A. Brinkmanstraat 103 Bouwmeesterbuurt Noord | 109 | A | € 425.000 |
+€ 8.720
1 stap(pen)
|
€ 433.720 | € -16.280 | |
| Catalpastraat 22 Parkwijk Noordoost | 108 | A | € 425.000 |
+€ 8.640
1 stap(pen)
|
€ 433.640 | € -16.360 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Meindert Hobbemastraat 36 Tussen de Vaarten N.- West | 118 | 4 | B | € 450.000 | € 3.814 |
| Valeriaanstraat 29 Kruidenwijk Midden-west | 120 | 4 | A | € 450.000 | € 3.750 |
| Radar 1 Noorderplassen W.-Oost | 115 | 4 | A | € 475.000 | € 4.130 |
| Ravelplantsoen 82 Muziekwijk Z.-Oost | 119 | 4 | A | € 485.000 | € 4.076 |
| Vleugelnootsingel 30 Parkwijk Noordwest | 122 | 4 | A | € 470.000 | € 3.852 |
| Gipskruidweg 8 Kruidenwijk Noord- midden | 125 | 4 | B | € 450.000 | € 3.600 |
| Stellingmolenstraat 55 Molenbuurt Oost | 112 | 4 | B | € 420.000 | € 3.750 |
| Coendersborgstraat 22 Landgoederenbuurt Noord | 108 | 4 | A | € 465.000 | € 4.306 |
| Catalpastraat 22 Parkwijk Noordoost | 108 | 4 | A | € 425.000 | € 3.935 |
| Princenhofplein 23 Waterwijk West | 108 | 4 | A | € 415.000 | € 3.843 |
| Paulus Potterstraat 92 Tussen de Vaarten N.- Oost | 109 | 4 | A | € 400.000 | € 3.670 |
| Isadora Duncanweg 25 Danswijk Zuidoost | 119 | 5 | A | € 450.000 | € 3.782 |