house · resale
Bogotástraat 29
2548HH Den Haag · Hoge Veld · wijk Wijk 40 Wateringse Veld · Den Haag
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 131 m² |
| Perceel | 120 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | GratisVerhuizen Makelaardij (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 39 houses in Den Haag met 91–170 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 23e percentiel (-8.9% t.o.v. mediaan van € 4.817/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 9.305 |
|---|---|
| Dichtheid | 9048 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 501.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05184002
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | RKBS De Fontein — 0.13 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Zo Kinderopvang & Bso — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Lidl — 0.12 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | (naamloos) — 0.3 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.3 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Basalt revalidatie Den Haag — 1.82 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rijswijk — 2.36 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Wokrestaurant Man's Garden — 0.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 120.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.834 per jaar (~€ 153/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.898 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1441 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~393 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Norgstraat 77 Morgenstond-West | 124 | A | € 585.000 |
+€ 9.920
1 stap(pen)
|
€ 594.920 | +€ 19.920 | |
| Miamihof 66 Hoge Veld | 133 | A | € 539.500 |
+€ 10.640
1 stap(pen)
|
€ 550.140 | € -24.860 | |
| Koolhovenlaan 40 Singels | 137 | A+ | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 25.000 | |
| Karperdaal 79 Kraayenstein en Vroondaal | 139 | D | € 555.555 |
+€ 48.650
4 stap(pen)
|
€ 604.205 | +€ 29.205 | |
| Windjammersingel 34 De Venen | 154 | A | € 595.000 |
+€ 12.320
1 stap(pen)
|
€ 607.320 | +€ 32.320 | |
| Dr. J. Presserstraat 299 Houtwijk | 119 | C | € 575.000 |
+€ 33.320
3 stap(pen)
|
€ 608.320 | +€ 33.320 | |
| Welgelegenstraat 17 Parkbuurt oosteinde | 150 | A | € 600.000 |
+€ 12.000
1 stap(pen)
|
€ 612.000 | +€ 37.000 | |
| Jaarsveldstraat 173 Leyenburg | 104 | E | € 489.000 |
+€ 42.640
5 stap(pen)
|
€ 531.640 | € -43.360 | |
| Paul Steenbergenlaan 102 Zonne Veld | 109 | A+ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -50.000 | |
| Singravenstraat 39 Parkbuurt oosteinde | 152 | A | € 625.000 |
+€ 12.160
1 stap(pen)
|
€ 637.160 | +€ 62.160 | |
| Meerkoetstraat 52 Morgenweide | 141 | A | € 649.000 |
+€ 11.280
1 stap(pen)
|
€ 660.280 | +€ 85.280 | |
| Drouwenstraat 60 Morgenstond-West | 144 | A | € 649.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 660.520 | +€ 85.520 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Miamihof 66 Hoge Veld | 133 | 6 | A | € 539.500 | € 4.056 |
| Koolhovenlaan 40 Singels | 137 | 5 | A+ | € 600.000 | € 4.380 |
| Norgstraat 77 Morgenstond-West | 124 | 5 | A | € 585.000 | € 4.718 |
| Karperdaal 79 Kraayenstein en Vroondaal | 139 | 7 | D | € 555.555 | € 3.997 |
| Vinkensteynstraat 80 Valkenboskwartier | 129 | 6 | A | € 715.000 | € 5.543 |
| Dr. J. Presserstraat 299 Houtwijk | 119 | 5 | C | € 575.000 | € 4.832 |
| Vlietpolderstraat 12 Rietbuurt | 136 | 5 | A+ | € 675.000 | € 4.963 |
| Meerkoetstraat 52 Morgenweide | 141 | 5 | A | € 649.000 | € 4.603 |
| Welgelegenstraat 17 Parkbuurt oosteinde | 150 | 6 | A | € 600.000 | € 4.000 |
| Drouwenstraat 60 Morgenstond-West | 144 | 5 | A | € 649.000 | € 4.507 |
| Pieter de Voisstraat 1 Waldeck-Zuid | 139 | 7 | A+++ | € 700.000 | € 5.036 |
| Doris Lessinglaan 35 Kraayenstein en Vroondaal | 130 | 5 | A++++ | € 725.000 | € 5.577 |