house · resale
De Groote Rede 92
5247LA Rosmalen · De Watertuinen · wijk De Groote Wielen · Den Bosch
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 161 m² |
| Perceel | 63 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Het Waare Huis makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Den Bosch met 112–209 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 7e percentiel (-21.7% t.o.v. mediaan van € 4.403/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 1.525 |
|---|---|
| Dichtheid | 6572 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 542.000 deze listing +2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 11% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 2.3 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07960705
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool De Groote Wielen — 0.46 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.93 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Groote Wielen — 0.45 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De GrooteWielen — 0.46 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Polikliniek Jeroen Bosch Ziekenhuis — 2.47 km |
| OV-station | Rosmalen — 2.3 km |
| Restaurant | Restobar Tuur — 0.9 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.650 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 116.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 161 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.254 per jaar (~€ 188/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.838 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1771 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~483 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kruisherenborch 40 De Overlaet west | 118 | C | € 519.500 |
+€ 33.040
3 stap(pen)
|
€ 552.540 | € -2.460 | |
| Bijsteren 45 Lokeren | 115 | B | € 529.500 |
+€ 21.850
2 stap(pen)
|
€ 551.350 | € -3.650 | |
| Daliënwaerd 39 De Haverleij | 153 | A+ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -5.000 | |
| Fluitenkruid 40 Empel oost | 118 | A+++ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -5.000 | |
| Rembrandtstraat 10 Kom Vinkel | 149 | C | € 495.000 |
+€ 41.720
3 stap(pen)
|
€ 536.720 | € -18.280 | |
| De Beekdam 11 De Watertuinen | 113 | A | € 525.000 |
+€ 9.040
1 stap(pen)
|
€ 534.040 | € -20.960 | |
| Willem Elsschotstraat 7 Molenhoek | 133 | B | € 499.000 |
+€ 25.270
2 stap(pen)
|
€ 524.270 | € -30.730 | |
| Creijenhoek 31 De Overlaet west | 136 | A | € 575.000 |
+€ 10.880
1 stap(pen)
|
€ 585.880 | +€ 30.880 | |
| Commissaris van der Hartenlaan 12 De Kruiskamp | 121 | A | € 509.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 518.680 | € -36.320 | |
| Hengmeng 118 De Staatsliedenbuurt | 141 | A | € 585.000 |
+€ 11.280
1 stap(pen)
|
€ 596.280 | +€ 41.280 | |
| Wuyvenhaerd 42 De Haverleij | 133 | A+ | € 510.000 | +€ 0 | € 510.000 | € -45.000 | |
| Harmoniepolder 94 Maasstroom | 122 | B | € 475.000 |
+€ 23.180
2 stap(pen)
|
€ 498.180 | € -56.820 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Daliënwaerd 39 De Haverleij | 153 | 5 | A+ | € 550.000 | € 3.595 |
| Wethouder Noppenlaan 49 Hondsberg | 151 | 5 | C | € 670.000 | € 4.437 |
| Hengmeng 118 De Staatsliedenbuurt | 141 | 5 | A | € 585.000 | € 4.149 |
| Slotsestraat 20 Kom Empel | 145 | 5 | C | € 650.000 | € 4.483 |
| Rembrandtstraat 10 Kom Vinkel | 149 | 6 | C | € 495.000 | € 3.322 |
| Aalscholverlaan 32 Kom Engelen | 142 | 5 | B | € 650.000 | € 4.577 |
| Gerard Bruningstraat 2 Molenhoek | 143 | 6 | E | € 595.000 | € 4.161 |
| Creijenhoek 31 De Overlaet west | 136 | 4 | A | € 575.000 | € 4.228 |
| Atalantaweg 15 Broekland | 140 | 5 | A | € 719.000 | € 5.136 |
| Raadhuisstraat 27 Kom Nuland | 193 | 5 | B | € 609.000 | € 3.155 |
| Wuyvenhaerd 42 De Haverleij | 133 | 6 | A+ | € 510.000 | € 3.835 |
| Willem Elsschotstraat 7 Molenhoek | 133 | 4 | B | € 499.000 | € 3.752 |