Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 179 m² |
| Perceel | 190 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Makelaars Jenné | Baars | Jenné (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Leiden met 125–232 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 40e percentiel (-4.4% t.o.v. mediaan van € 5.173/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leiden
| Inwoners | 2.900 |
|---|---|
| Dichtheid | 3277 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 614.000 deze listing +44% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 1.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05460408
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Bredeschool de Arcade — 0.09 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.6 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.21 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Roomburgh — 0.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Zoeterwoude Rijndijk — 1.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Alrijne Ziekenhuis Leiderdorp — 2.16 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Leiden Lammenschans — 1.48 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Hollandsche Tuyn — 0.79 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.225 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 185.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 179 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.148 per jaar (~€ 179/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.404 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1611 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~358 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Leiden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hoge Rijndijk 14 Rijndijkbuurt | 163 | F | € 795.000 |
+€ 89.650
7 stap(pen)
|
€ 884.650 | € -350 | |
| Vitruviusstraat 182 Roomburg | 172 | A+ | € 795.000 |
+€ 17.200
1 stap(pen)
|
€ 812.200 | € -72.800 | |
| Maredijk 147 Stationskwartier | 173 | C | € 895.000 |
+€ 65.740
4 stap(pen)
|
€ 960.740 | +€ 75.740 | |
| Volmolengracht 21 Noordvest | 170 | B | € 950.000 |
+€ 49.300
3 stap(pen)
|
€ 999.300 | +€ 114.300 | |
| Wasstraat 57 Burgemeesterswijk | 142 | C | € 950.000 |
+€ 53.960
4 stap(pen)
|
€ 1.003.960 | +€ 118.960 | |
| Langebrug 18 Pieterswijk | 194 | D | € 935.000 |
+€ 87.300
5 stap(pen)
|
€ 1.022.300 | +€ 137.300 | |
| Jacob Catslaan 42 Lage Mors | 127 | A | € 695.000 |
+€ 22.860
2 stap(pen)
|
€ 717.860 | € -167.140 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Vitruviusstraat 182 Roomburg | 172 | 6 | A+ | € 795.000 | € 4.622 |
| Maredijk 147 Stationskwartier | 173 | 7 | C | € 895.000 | € 5.173 |
| Volmolengracht 21 Noordvest | 170 | 7 | B | € 950.000 | € 5.588 |
| Langebrug 18 Pieterswijk | 194 | 7 | D | € 935.000 | € 4.820 |
| Hoge Rijndijk 14 Rijndijkbuurt | 163 | 5 | F | € 795.000 | € 4.877 |
| Rijnsburgerweg 189 Raadsherenbuurt | 172 | 6 | B | € 1.215.000 | € 7.064 |
| Wasstraat 57 Burgemeesterswijk | 142 | 6 | C | € 950.000 | € 6.690 |
| Bloemistenhof 7 Tuinstadwijk | 175 | 6 | A++ | € 1.295.000 | € 7.400 |
| Ann Burtonstraat 20 Boshuizen | 139 | 6 | A | € 635.000 | € 4.568 |
| Begoniadal 13 Zijlwijk-Noord | 146 | 5 | C | € 550.000 | € 3.767 |
| Jacob Catslaan 42 Lage Mors | 127 | 6 | A | € 695.000 | € 5.472 |
| Debussystraat 39 Fortuinwijk-Noord | 134 | 5 | C | € 575.000 | € 4.291 |