databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Voorheuvel 63

3701JC Zeist · Carré · wijk Zeist Centrum · Zeist

€ 339.500
€ 6.406 / m²
53 2kamers A++
Foto 1 van Voorheuvel 63 Foto 2 van Voorheuvel 63 Foto 3 van Voorheuvel 63 Foto 4 van Voorheuvel 63 Foto 5 van Voorheuvel 63 Foto 6 van Voorheuvel 63 Foto 7 van Voorheuvel 63 Foto 8 van Voorheuvel 63 Foto 9 van Voorheuvel 63 Foto 10 van Voorheuvel 63 Foto 11 van Voorheuvel 63 Foto 12 van Voorheuvel 63

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.53 m²
Kamers2 (1 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 8 apartments in Zeist met 37–68 m².

Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 6.406/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Voorheuvel

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Voorheuvel 63 63 A+ € 359.500 € 5.706
Voorheuvel 65 53 A++ € 339.500 € 6.406
Voorheuvel 65 60 A+ € 359.500 € 5.992

Buurt in cijfers — Zeist

Inwoners3.570
Dichtheid10078 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.6
Gemiddelde WOZ (buurt) € 357.000 deze listing -5% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt59%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.3 km
Afstand huisarts0.9 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03550101 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Hoeksteen — 0.15 km · 21 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Kindergarden — 0.21 km · 6 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.28 km · 7 totaal binnen zoekradius
Apotheek Utrechtse Apotheek — 0.36 km · 4 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Van Kuppevelt — 0.58 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Diakonessenhuis — 1.39 km · 5 totaal binnen zoekradius
OV-station Stationsplein — 2.79 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant Monterosso — 0.09 km · 38 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.621 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 67.283 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 30.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A++
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 53 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 636 per jaar (~€ 53/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.674 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~477 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~106 m³ per jaar

Verbouwings-equivalente woningen in Zeist

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A++ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Voorheuvel 65 Carré 53 A++ € 339.500 +€ 0 € 339.500 € 0
Geiserlaan 13 Carré 56 E € 285.000 +€ 28.560
6 stap(pen)
  • E→D: € 3.360 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 3.920 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 5.040 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 6.160 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 4.480 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 5.600 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 313.560 € -25.940
Voorheuvel 65 Carré 60 A+ € 359.500 +€ 6.000
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 6.000 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 365.500 +€ 26.000
Voorheuvel 63 Carré 63 A+ € 359.500 +€ 6.300
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 6.300 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 365.800 +€ 26.300
Noordweg 65 Vogelwijk 56 A+++ € 392.500 +€ 0 € 392.500 +€ 53.000

Alle vergelijkbare woningen (7)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.