house · resale
Joost Beeldsnijderweg 9
7424AM Deventer · Het Jeurlink · wijk Colmschate-Vijfhoek · Deventer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 145 m² |
| Perceel | 251 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Mercurius Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 29 houses in Deventer met 101–188 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 51e percentiel (+2.4% t.o.v. mediaan van € 3.873/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Deventer
| Inwoners | 2.015 |
|---|---|
| Dichtheid | 4203 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 401.000 deze listing +43% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 18% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01500904
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | kbs De Vijf-er — 0.25 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Sam&billy — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | ALDI — 0.25 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Vijfhoek — 0.32 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Colmschate — 0.7 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Deventer Ziekenhuis — 2.03 km |
| OV-station | Deventer Colmschate — 1.37 km |
| Restaurant | I Love Sushi — 0.3 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 122.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 145 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.320 per jaar (~€ 193/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.938 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1885 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~580 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Deventer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alex Roosdorpstraat 1 Spikvoorde | 137 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € 0 | |
| Stoevenbeld 16 Essenerveld | 120 | B | € 549.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 562.200 | € -12.800 | |
| Carry Pothuisstraat 14 Swormink | 185 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 20.000 | |
| Borgerinkstraat 2 Ludgeruskwartier | 107 | A | € 599.000 | +€ 0 | € 599.000 | +€ 24.000 | |
| Roelofsbeldstraat 14 Rode Dorp | 169 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 25.000 | |
| Steven Coldeweijpad 2 Steenbrugge | 127 | A+++ | € 615.000 | +€ 0 | € 615.000 | +€ 40.000 | |
| Burg. Jhr Dr A. Boreellaan 12 Dorp Bathmen | 146 | C | € 500.000 |
+€ 29.200
2 stap(pen)
|
€ 529.200 | € -45.800 | |
| Hazelaarserf 32 Dorp Bathmen | 150 | A+ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 50.000 | |
| Vegerinkskamp 44 Dorp Bathmen | 153 | B | € 615.000 |
+€ 16.830
1 stap(pen)
|
€ 631.830 | +€ 56.830 | |
| Godebaldstraat 10 Landsherenkwartier | 153 | B | € 495.000 |
+€ 16.830
1 stap(pen)
|
€ 511.830 | € -63.170 | |
| Jacobus Reviusstraat 18 Zwolseweg | 105 | C | € 480.000 |
+€ 21.000
2 stap(pen)
|
€ 501.000 | € -74.000 | |
| Johanna Naberstraat 13 Swormink | 130 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -80.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Alex Roosdorpstraat 1 Spikvoorde | 137 | 5 | A | € 575.000 | € 4.197 |
| Hazelaarserf 32 Dorp Bathmen | 150 | 5 | A+ | € 625.000 | € 4.167 |
| Burg. Jhr Dr A. Boreellaan 12 Dorp Bathmen | 146 | 5 | C | € 500.000 | € 3.425 |
| Zwolseweg 282 Schrijversbuurt | 145 | 5 | A+ | € 685.000 | € 4.724 |
| Veerispad 37 Het Jeurlink | 145 | 5 | A | € 465.000 | € 3.207 |
| Vegerinkskamp 44 Dorp Bathmen | 153 | 6 | B | € 615.000 | € 4.020 |
| Godebaldstraat 10 Landsherenkwartier | 153 | 4 | B | € 495.000 | € 3.235 |
| Noorderenk 57 Dorp Bathmen | 150 | 6 | B | € 450.000 | € 3.000 |
| Johanna Naberstraat 13 Swormink | 130 | 4 | A | € 495.000 | € 3.808 |
| Steven Coldeweijpad 2 Steenbrugge | 127 | 4 | A+++ | € 615.000 | € 4.843 |
| Merel 6 Groot Douwel | 127 | 5 | A | € 450.000 | € 3.543 |
| G.I. Brucestraat 44 Burgemeestersbuurt | 130 | 6 | A++ | € 450.000 | € 3.462 |