Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 120 m² |
| Perceel | 382 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | West 25 Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 57 houses in Zaanstad met 84–156 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 47e percentiel (-1.6% t.o.v. mediaan van € 4.444/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Wandelweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Wandelweg 58 | 69 | A | € 369.000 | € 5.348 |
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 3.805 |
|---|---|
| Dichtheid | 6661 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 332.000 deze listing +58% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04795110
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Mei — 0.37 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.44 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Guisveld — 1.0 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | B en W huisartsen — 0.61 km |
| Ziekenhuis | Zaans Medisch Centrum — 3.99 km |
| OV-station | Wormerveer — 0.63 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bonsai Fusion — 0.43 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 114.130 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 120 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.000 per jaar (~€ 250/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.756 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2640 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1080 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.080 per jaar en 1080 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edisonstraat 1 Wormerveer Zuid | 120 | E | € 495.000 |
+€ 15.600
2 stap(pen)
|
€ 510.600 | € -14.400 | |
| Dahliastraat 32 Oud Koog | 100 | B | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | € -26.000 | |
| Riouwstraat 90 Wormerveer Zuid | 93 | B | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | € -26.000 | |
| Jan Windhouwerstraat 32 Rosmolenbuurt West | 99 | A+++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -30.000 | |
| Jan Windhouwerstraat 34 Rosmolenbuurt West | 98 | A+++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -30.000 | |
| Dorpsstraat 252 Centrum | 93 | C | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -30.000 | |
| Stationsstraat 46 Oud West | 95 | D | € 459.000 |
+€ 6.650
1 stap(pen)
|
€ 465.650 | € -59.350 | |
| Herengracht 69 Oud West | 116 | C | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | +€ 60.000 | |
| Tamboerijnhof 15 Rooswijk | 97 | D | € 450.000 |
+€ 6.790
1 stap(pen)
|
€ 456.790 | € -68.210 | |
| Kalf 474 Kalf Noord | 111 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -75.000 | |
| Boschstraat 23 Oud Zaandijk | 85 | D | € 419.500 |
+€ 5.950
1 stap(pen)
|
€ 425.450 | € -99.550 | |
| De Zevenster 29 Wormerveer West | 101 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -100.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Edisonstraat 1 Wormerveer Zuid | 120 | 4 | E | € 495.000 | € 4.125 |
| Herengracht 69 Oud West | 116 | 4 | C | € 585.000 | € 5.043 |
| Kalf 474 Kalf Noord | 111 | 4 | B | € 450.000 | € 4.054 |
| Stationsstraat 58 Oud West | 126 | 4 | A | € 675.000 | € 5.357 |
| Dahliastraat 32 Oud Koog | 100 | 4 | B | € 499.000 | € 4.990 |
| Jan Windhouwerstraat 32 Rosmolenbuurt West | 99 | 4 | A+++ | € 495.000 | € 5.000 |
| De Zevenster 29 Wormerveer West | 101 | 4 | A | € 425.000 | € 4.208 |
| Jan Windhouwerstraat 34 Rosmolenbuurt West | 98 | 4 | A+++ | € 495.000 | € 5.051 |
| Tamboerijnhof 15 Rooswijk | 97 | 4 | D | € 450.000 | € 4.639 |
| De Kuil 34 Kalf Noord | 98 | 4 | A | € 425.000 | € 4.337 |
| Hoendiep 14 Kalf | 97 | 4 | A | € 419.000 | € 4.320 |
| Stationsstraat 46 Oud West | 95 | 4 | D | € 459.000 | € 4.832 |