Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 128 m² |
| Perceel | 155 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van de Wiel Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 47 houses in Breda met 89–166 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 57e percentiel (+1.9% t.o.v. mediaan van € 4.331/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 5.775 |
|---|---|
| Dichtheid | 4931 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 470.000 deze listing +20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580400
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Ons SBO — 0.36 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Altijd Lente Kinderopvang — 0.98 km |
| Supermarkt | Sultan Supermarkt — 0.17 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.46 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amphia Breda — 2.17 km |
| OV-station | Breda — 2.55 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kadbanoo — 0.16 km · 19 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.697 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 121.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.560 per jaar (~€ 213/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.910 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2176 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~768 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 512 per jaar en 512 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kapelstraat 89 Prinsenbeek | 127 | C | € 550.000 |
+€ 11.430
1 stap(pen)
|
€ 561.430 | € -3.570 | |
| Harmonielaan 36 Prinsenbeek | 103 | B | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 10.000 | |
| Argusvlinder 48 Westerpark | 125 | C | € 545.000 |
+€ 5.625
1 stap(pen)
|
€ 550.625 | € -14.375 | |
| Polderstraat 30 Belcrum | 112 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -15.000 | |
| Minckelersstraat 16 Doornbos-Linie | 104 | C | € 495.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 504.360 | € -60.640 | |
| Wilderen 132 Heusdenhout | 118 | C | € 490.000 |
+€ 10.620
1 stap(pen)
|
€ 500.620 | € -64.380 | |
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | A | € 490.000 | +€ 0 | € 490.000 | € -75.000 | |
| Heienlangdonk 63 Kievitsloop | 129 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -80.000 | |
| Poolseweg 154 Sportpark | 131 | D | € 629.000 |
+€ 20.960
2 stap(pen)
|
€ 649.960 | +€ 84.960 | |
| Vossenberg 14 Prinsenbeek | 135 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 85.000 | |
| Haamstedestraat 12 Ypelaar | 108 | C | € 469.000 |
+€ 9.720
1 stap(pen)
|
€ 478.720 | € -86.280 | |
| Laagbos 6 Gageldonk | 113 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -100.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Poolseweg 154 Sportpark | 131 | 6 | D | € 629.000 | € 4.802 |
| Heienlangdonk 63 Kievitsloop | 129 | 6 | A | € 485.000 | € 3.760 |
| Kapelstraat 89 Prinsenbeek | 127 | 5 | C | € 550.000 | € 4.331 |
| Wilderen 132 Heusdenhout | 118 | 6 | C | € 490.000 | € 4.153 |
| Argusvlinder 48 Westerpark | 125 | 5 | C | € 545.000 | € 4.360 |
| Polderstraat 30 Belcrum | 112 | 6 | A | € 550.000 | € 4.911 |
| Jan Oomenstraat 41 Bavel | 139 | 6 | E | € 675.000 | € 4.856 |
| Vossenberg 14 Prinsenbeek | 135 | 7 | A | € 650.000 | € 4.815 |
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | 5 | A | € 490.000 | € 4.261 |
| Hondsdonk 15 Gageldonk | 137 | 5 | B | € 449.000 | € 3.277 |
| Brasschaatstraat 33 Biesdonk | 121 | 6 | C | € 395.000 | € 3.264 |
| Sporenweide 1 Kievitsloop | 123 | 5 | C | € 425.000 | € 3.455 |