apartment · resale
Boerenhoek 72
3191TC Hoogvliet Rotterdam · Hoogvliet Zuid · wijk Hoogvliet · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 128 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bakker & Bakker NVM Makelaars & Taxateurs B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 105 apartments in Rotterdam met 89–166 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 4e percentiel (-33.4% t.o.v. mediaan van € 4.565/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 23.805 |
|---|---|
| Dichtheid | 4994 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 295.000 deze listing +32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991699
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.37 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.63 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek de Murene — 0.47 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Boomgaardshoek — 0.63 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ipse de Bruggen - SGLVG+ — 2.05 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Hoogvliet — 0.23 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pizzeria La Strada — 0.5 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.857 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 83.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.560 per jaar (~€ 213/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.070 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2176 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~768 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 512 per jaar en 512 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 118 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 6.000 | |
| Vegastraat 57 Oud IJsselmonde | 99 | B | € 398.000 | +€ 0 | € 398.000 | +€ 9.000 | |
| Riebeekstraat 12 Afrikaanderwijk | 118 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 11.000 | |
| Huniadijk 23 Groot IJsselmonde | 111 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 11.000 | |
| Huydecoperstraat 23 Dorp | 111 | D | € 350.000 |
+€ 17.760
2 stap(pen)
|
€ 367.760 | € -21.240 | |
| Cannemanstraat 117 Kleinpolder | 108 | A | € 414.500 | +€ 0 | € 414.500 | +€ 25.500 | |
| Schieweg 244 Bergpolder | 100 | C | € 349.500 |
+€ 9.000
1 stap(pen)
|
€ 358.500 | € -30.500 | |
| Hooidrift 149 Nieuwe Westen | 114 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 36.000 | |
| Slaghekstraat 75 Hillesluis | 99 | D | € 335.000 |
+€ 15.840
2 stap(pen)
|
€ 350.840 | € -38.160 | |
| Jacob van Akenstraat 132 Het Lage Land | 100 | E | € 419.000 |
+€ 22.000
3 stap(pen)
|
€ 441.000 | +€ 52.000 | |
| Spangesekade 50 Spangen | 100 | A+ | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 56.000 | |
| Bentinckplein 77 Blijdorp | 113 | E | € 425.000 |
+€ 24.860
3 stap(pen)
|
€ 449.860 | +€ 60.860 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Riebeekstraat 12 Afrikaanderwijk | 118 | 4 | A | € 400.000 | € 3.390 |
| Bentinckplein 77 Blijdorp | 113 | 4 | E | € 425.000 | € 3.761 |
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 118 | 5 | A | € 395.000 | € 3.347 |
| Huniadijk 23 Groot IJsselmonde | 111 | 4 | A | € 400.000 | € 3.604 |
| Weena 913 Cs Kwartier | 133 | 4 | A | € 499.000 | € 3.752 |
| Hooidrift 149 Nieuwe Westen | 114 | 3 | A | € 425.000 | € 3.728 |
| Cannemanstraat 117 Kleinpolder | 108 | 4 | A | € 414.500 | € 3.838 |
| Aelbrechtskade 183 Nieuwe Westen | 112 | 4 | A | € 475.000 | € 4.241 |
| Lange Hilleweg 214 Bloemhof | 114 | 5 | B | € 325.000 | € 2.851 |
| Huydecoperstraat 23 Dorp | 111 | 5 | D | € 350.000 | € 3.153 |
| Italiaansestraat 41 Oud Mathenesse | 134 | 5 | A | € 495.000 | € 3.694 |
| De Savornin Lohmanlaan 99 Bergpolder | 113 | 4 | C | € 500.000 | € 4.425 |