Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 103 m² |
| Perceel | 305 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Transparant Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 60 houses in Tilburg met 72–133 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 46e percentiel (-1.7% t.o.v. mediaan van € 3.950/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 1.925 |
|---|---|
| Dichtheid | 2762 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 503.000 deze listing -20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 9% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.7 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08556608
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | 2College Ruivenmavo — 0.2 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | peuterplaza — 0.85 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 1.2 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Lange Stight — 1.13 km |
| OV-station | Oisterwijk — 2.89 km |
| Restaurant | Boerderij Denissen — 0.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 86.957 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 103 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.575 per jaar (~€ 215/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.125 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2266 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~927 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 927 per jaar en 927 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Margarethadreef 37 Kasteel Oost | 97 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € 0 | |
| Drongelenhof 8 Huibeven Oost | 130 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € 0 | |
| Leharstraat 22 Heikant Oost | 103 | D | € 390.000 |
+€ 7.210
1 stap(pen)
|
€ 397.210 | € -2.790 | |
| Muggenbergstraat 13 Leeuwerik West | 100 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -5.000 | |
| Geervlietsingel 18 Huibeven West | 91 | A+ | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -5.000 | |
| Robert Fruinstraat 23 Hoefstraat Noord | 110 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -5.000 | |
| Schadewijkstraat 22 Dalem Zuid II | 113 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -5.000 | |
| Elandsgang 9 Jagersbuurt Oost | 126 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -5.000 | |
| Kreitenmolenstraat 193 Bedrijventerrein Kreitenmolen | 91 | G | € 400.000 |
+€ 18.200
4 stap(pen)
|
€ 418.200 | +€ 18.200 | |
| Hart van Brabantlaan 127 VGL-terrein | 123 | D | € 415.000 |
+€ 8.610
1 stap(pen)
|
€ 423.610 | +€ 23.610 | |
| Groenlostraat 12 Huibeven West | 106 | A+ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -25.000 | |
| Wandelboslaan 95 Luchthavenbuurt Oost | 108 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Muggenbergstraat 13 Leeuwerik West | 100 | 5 | A | € 395.000 | € 3.950 |
| Groenlostraat 12 Huibeven West | 106 | 5 | A+ | € 375.000 | € 3.538 |
| Wandelboslaan 95 Luchthavenbuurt Oost | 108 | 5 | B | € 425.000 | € 3.935 |
| Margarethadreef 37 Kasteel Oost | 97 | 5 | A | € 400.000 | € 4.124 |
| Vivaldistraat 63 Stokhasselt Noord-Oost | 102 | 5 | C | € 335.000 | € 3.284 |
| Doesburgstraat 82 Huibeven Oost | 110 | 5 | A | € 350.000 | € 3.182 |
| Leharstraat 22 Heikant Oost | 103 | 4 | D | € 390.000 | € 3.786 |
| Bredaseweg 192 Sint Anna Noord | 101 | 4 | B | € 435.000 | € 4.307 |
| Kreitenmolenstraat 193 Bedrijventerrein Kreitenmolen | 91 | 5 | G | € 400.000 | € 4.396 |
| Geervlietsingel 18 Huibeven West | 91 | 5 | A+ | € 395.000 | € 4.341 |
| Robert Fruinstraat 23 Hoefstraat Noord | 110 | 4 | B | € 395.000 | € 3.591 |
| Karpatenlaan 36 Groenewoud West | 114 | 5 | unknown | € 350.000 | € 3.070 |