house · resale
Wimpelplantsoen 203
1319ED Almere · Noorderplassen W.-Oost · wijk Noorderplassen · Almere
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 94 m² |
| Perceel | 103 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dop Makelaars (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Almere met 65–122 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 85e percentiel (+24.3% t.o.v. mediaan van € 4.150/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 2.265 |
|---|---|
| Dichtheid | 6696 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 500.000 deze listing -3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00343103
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.65 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 't Schippertje — 0.63 km |
| Supermarkt | Vomar — 0.78 km |
| Ziekenhuis | Flevoziekenhuis — 4.41 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.315 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 94 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.316 per jaar (~€ 110/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.425 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1034 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~282 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Radar 1 Noorderplassen W.-Oost | 115 | A | € 475.000 |
+€ 9.200
1 stap(pen)
|
€ 484.200 | € -800 | |
| Geerten Gossaertpad 9 Literatuurwijk Noordwest | 110 | A | € 475.000 |
+€ 8.800
1 stap(pen)
|
€ 483.800 | € -1.200 | |
| Quickstepstraat 67 Danswijk Noordoost | 103 | A | € 475.000 |
+€ 8.240
1 stap(pen)
|
€ 483.240 | € -1.760 | |
| Ravelplantsoen 82 Muziekwijk Z.-Oost | 119 | A | € 485.000 |
+€ 9.520
1 stap(pen)
|
€ 494.520 | +€ 9.520 | |
| Bosgouw 314 Bosgouw, Brongouw en Nijvergouw | 104 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 10.000 | |
| Coendersborgstraat 22 Landgoederenbuurt Noord | 108 | A | € 465.000 |
+€ 8.640
1 stap(pen)
|
€ 473.640 | € -11.360 | |
| Meindert Hobbemastraat 36 Tussen de Vaarten N.- West | 118 | B | € 450.000 |
+€ 22.420
2 stap(pen)
|
€ 472.420 | € -12.580 | |
| Valetaweg 22 Danswijk Noordwest | 105 | A+ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 15.000 | |
| Willem Albert Wagenaarpad 103 Oosterwold Noord | 87 | A++++ | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -20.000 | |
| Fagotstraat 31 Muziekwijk N.-Midden | 110 | B | € 485.000 |
+€ 20.900
2 stap(pen)
|
€ 505.900 | +€ 20.900 | |
| Anna Maria van Schurmanlaan 60 Oosterwold Zuid | 94 | A++++ | € 510.000 | +€ 0 | € 510.000 | +€ 25.000 | |
| Peggy Ashcroftstraat 37 Filmwijk Bouwrai Zuid | 114 | A | € 450.000 |
+€ 9.120
1 stap(pen)
|
€ 459.120 | € -25.880 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Anna Maria van Schurmanlaan 60 Oosterwold Zuid | 94 | 4 | A++++ | € 510.000 | € 5.426 |
| Elizabeth Anscombestraat 11 Oosterwold Zuid | 94 | 4 | A++++ | € 550.000 | € 5.851 |
| Willem Albert Wagenaarpad 103 Oosterwold Noord | 87 | 4 | A++++ | € 465.000 | € 5.345 |
| Saliestraat 27 Kruidenwijk Midden-west | 101 | 4 | A | € 435.000 | € 4.307 |
| Remmersteinpad 5 Landgoederenbuurt Oost | 89 | 4 | B | € 400.000 | € 4.494 |
| Bosgouw 314 Bosgouw, Brongouw en Nijvergouw | 104 | 4 | A+ | € 495.000 | € 4.760 |
| Texelstraat 33 Eilandenbuurt Noord | 88 | 4 | A++ | € 385.000 | € 4.375 |
| Elizabeth Anscombestraat 23 Oosterwold Zuid | 88 | 5 | A++++ | € 515.000 | € 5.852 |
| Isadora Duncanweg 55 Danswijk Zuidoost | 94 | 5 | A | € 414.500 | € 4.410 |
| Sambastraat 47 Danswijk Noordoost | 100 | 5 | A | € 439.500 | € 4.395 |
| Terschellingstraat 71 Eilandenbuurt Noord | 92 | 3 | A+ | € 400.000 | € 4.348 |
| Quickstepstraat 67 Danswijk Noordoost | 103 | 5 | A | € 475.000 | € 4.612 |