Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 82 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Rotterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 167 apartments in Rotterdam met 57–106 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 46e percentiel (-1.6% t.o.v. mediaan van € 4.945/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Rochussenstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Rochussenstraat 175 | 135 | A+ | € 795.000 | € 5.889 |
| Rochussenstraat 257 | 109 | B | € 549.000 | € 5.037 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 11.695 |
|---|---|
| Dichtheid | 17176 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 399.000 deze listing 0% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990325
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Mariaschool — 0.21 km · 40 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.9 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.09 km · 30 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Binnenweg Apotheek — 0.13 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Mariastraat — 0.89 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Erasmus Medisch Centrum — 0.71 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Coolhaven — 0.45 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pistache Halab — 0.06 km · 61 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.905 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 82 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.312 per jaar (~€ 109/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.014 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1066 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~328 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Heukelomstraat 315 Het Lage Land | 88 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € 0 | |
| Jacques Dutilhweg 701 's-Gravenland | 93 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € 0 | |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 90 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € 0 | |
| Van der Sluysstraat 81 Provenierswijk | 79 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -4.000 | |
| Gaffelstraat 56 Oude Westen | 74 | B | € 395.000 |
+€ 8.140
1 stap(pen)
|
€ 403.140 | +€ 4.140 | |
| Schiekade 127 Provenierswijk | 79 | C | € 375.000 |
+€ 15.800
2 stap(pen)
|
€ 390.800 | € -8.200 | |
| Donker Curtiusstraat 20 Bergpolder | 74 | D | € 370.000 |
+€ 19.980
3 stap(pen)
|
€ 389.980 | € -9.020 | |
| West-Kruiskade 31 Oude Westen | 84 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | € -10.000 | |
| Elektroweg 268 Hillegersberg Zuid | 79 | A | € 410.000 | +€ 0 | € 410.000 | +€ 11.000 | |
| Maaskade 136 Noordereiland | 76 | C | € 375.000 |
+€ 11.780
2 stap(pen)
|
€ 386.780 | € -12.220 | |
| Statenweg 70 Blijdorp | 84 | C | € 395.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 411.800 | +€ 12.800 | |
| Strevelsweg 958 Vreewijk | 92 | B | € 375.000 |
+€ 10.120
1 stap(pen)
|
€ 385.120 | € -13.880 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| West-Kruiskade 31 Oude Westen | 84 | 3 | A | € 389.000 | € 4.631 |
| Elektroweg 268 Hillegersberg Zuid | 79 | 3 | A | € 410.000 | € 5.190 |
| Zijl 1 Stadsdriehoek | 81 | 3 | D | € 430.000 | € 5.309 |
| Zevenkampse Ring 378 Zevenkamp | 79 | 3 | A | € 375.000 | € 4.747 |
| Honingerdijk 57 Struisenburg | 85 | 3 | A | € 425.000 | € 5.000 |
| Drinkwaterweg 533 De Esch | 86 | 3 | A+ | € 419.000 | € 4.872 |
| Drinkwaterweg 535 De Esch | 87 | 3 | A | € 425.000 | € 4.885 |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 86 | 3 | A | € 349.000 | € 4.058 |
| Weena 33 Cs Kwartier | 87 | 3 | A | € 450.000 | € 5.172 |
| Scheepmakerskade 21 Stadsdriehoek | 75 | 3 | C | € 425.000 | € 5.667 |
| Schilperoortstraat 47 Oud Charlois | 82 | 3 | E | € 325.000 | € 3.963 |
| Gaffelstraat 56 Oude Westen | 74 | 3 | B | € 395.000 | € 5.338 |