Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 55 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | @Work Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 72 apartments in Rotterdam met 38–71 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 25e percentiel (-11.6% t.o.v. mediaan van € 5.448/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 17.250 |
|---|---|
| Dichtheid | 17094 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 347.000 deze listing -24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 78% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990535
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Prinses Julianaschool — 0.09 km · 28 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Klimop Oude Noorden — 0.4 km |
| Supermarkt | Gazi — 0.2 km · 26 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Bulterman & de Groot — 0.38 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Rotterdam Noord — 0.33 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 1.59 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Noord — 0.87 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Tosca — 0.13 km · 42 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.265 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 57.609 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 55 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.760 per jaar (~€ 147/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.412 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1540 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~660 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 880 per jaar en 825 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Groen van Prinstererstraat 24 Bergpolder | 47 | C | € 265.000 | +€ 0 | € 265.000 | € 0 | |
| Groen van Prinstererstraat 28 Bergpolder | 46 | C | € 265.000 | +€ 0 | € 265.000 | € 0 | |
| Zonnebloemstraat 22 Hillegersberg Zuid | 61 | G | € 259.000 |
+€ 7.930
3 stap(pen)
|
€ 266.930 | +€ 1.930 | |
| Wilgenlei 106 Schiebroek | 61 | B | € 260.000 | +€ 0 | € 260.000 | € -5.000 | |
| Hellevoetstraat 67 Tarwewijk | 51 | B | € 270.000 | +€ 0 | € 270.000 | +€ 5.000 | |
| Pasteursingel 69 Oud Mathenesse | 56 | C | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | +€ 10.000 | |
| Scheveningsestraat 10 Agniesebuurt | 49 | E | € 275.000 |
+€ 2.940
1 stap(pen)
|
€ 277.940 | +€ 12.940 | |
| Vegelinsoord 108 Groot IJsselmonde | 63 | F | € 245.000 |
+€ 6.300
2 stap(pen)
|
€ 251.300 | € -13.700 | |
| Hogenbanweg 78 Oud Mathenesse | 60 | D | € 279.500 | +€ 0 | € 279.500 | +€ 14.500 | |
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 50 | A | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | € -15.000 | |
| Philip Vingboonsstraat 32 Het Lage Land | 64 | G | € 275.000 |
+€ 8.320
3 stap(pen)
|
€ 283.320 | +€ 18.320 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Pasteursingel 69 Oud Mathenesse | 56 | 3 | C | € 275.000 | € 4.911 |
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 50 | 3 | A | € 250.000 | € 5.000 |
| Wilgenlei 106 Schiebroek | 61 | 3 | B | € 260.000 | € 4.262 |
| Zonnebloemstraat 22 Hillegersberg Zuid | 61 | 3 | G | € 259.000 | € 4.246 |
| Prins Hendrikkade 83 Noordereiland | 54 | 3 | A | € 325.000 | € 6.019 |
| Lisstraat 24 Liskwartier | 52 | 2 | A | € 285.000 | € 5.481 |
| Dunantstraat 16 Delfshaven | 54 | 2 | A | € 299.000 | € 5.537 |
| Beijerlandselaan 9 Hillesluis | 53 | 2 | C | € 235.000 | € 4.434 |
| Hellevoetstraat 67 Tarwewijk | 51 | 4 | B | € 270.000 | € 5.294 |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | 3 | D | € 320.000 | € 5.424 |
| Bernardus Gewinstraat 17 Rubroek | 50 | 3 | F | € 315.000 | € 6.300 |
| Rubensstraat 26 Kralingen West | 58 | 3 | E | € 329.000 | € 5.672 |