house · resale
Honingzwam 105
7324CC Apeldoorn · Zuidbroek - Mozaïek & Rooster · wijk Noordoost · Apeldoorn
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 129 m² |
| Perceel | 160 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Koningsstede Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 69 houses in Apeldoorn met 90–167 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 49e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.260/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Honingzwam
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Honingzwam 69 | 143 | A | € 669.500 | € 4.682 |
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 6.625 |
|---|---|
| Dichtheid | 5041 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 492.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000708
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zonnehoek — 0.21 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Kroonpad — 0.25 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.36 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots — 1.4 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum — 0.26 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Apeldoorn Osseveld — 2.56 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.623 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.283 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 129 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.064 per jaar (~€ 172/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.795 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1677 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~516 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Baerstraat 60 Zuidbroek - De Wellen | 123 | A+++ | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | € 0 | |
| Bronsgietersdonk 407 Matendonk | 148 | B | € 535.000 |
+€ 16.280
1 stap(pen)
|
€ 551.280 | +€ 1.780 | |
| Hoenderparkweg 21 Westenenk | 129 | D | € 525.000 |
+€ 34.830
3 stap(pen)
|
€ 559.830 | +€ 10.330 | |
| Valetastraat 71 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 138 | A+ | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | € -10.500 | |
| Rederijkershoeve 24 Matenhoeve | 136 | B | € 549.500 |
+€ 14.960
1 stap(pen)
|
€ 564.460 | +€ 14.960 | |
| De Stille Tuin 36 Osseveld-Oost | 144 | A | € 569.000 | +€ 0 | € 569.000 | +€ 19.500 | |
| Driehuizerweg 92 Driehuizen | 113 | D | € 499.000 |
+€ 30.510
3 stap(pen)
|
€ 529.510 | € -19.990 | |
| Asselsestraat 293 Driehuizen | 103 | C | € 549.000 |
+€ 20.600
2 stap(pen)
|
€ 569.600 | +€ 20.100 | |
| Mosklokje 9 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 124 | A++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -24.500 | |
| Vliststraat 18 Rivierenkwartier | 120 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 25.500 | |
| Trompstraat 16 Binnenstad | 118 | B | € 575.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 587.980 | +€ 38.480 | |
| 1e Wormenseweg 161 Staatsliedenkwartier | 103 | C | € 569.000 |
+€ 20.600
2 stap(pen)
|
€ 589.600 | +€ 40.100 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hoenderparkweg 21 Westenenk | 129 | 5 | D | € 525.000 | € 4.070 |
| Ordermolenweg 70 Orden | 129 | 5 | B | € 599.500 | € 4.647 |
| Van Baerstraat 60 Zuidbroek - De Wellen | 123 | 5 | A+++ | € 549.500 | € 4.467 |
| Valetastraat 71 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 138 | 5 | A+ | € 539.000 | € 3.906 |
| Broedplaats 31 Kayersmolen-Noord | 122 | 5 | A+ | € 475.000 | € 3.893 |
| Kelvinstraat 2 Kerschoten | 130 | 5 | B | € 650.000 | € 5.000 |
| Spadelaan 296 Brummelhof | 128 | 5 | A+ | € 445.000 | € 3.477 |
| Mosklokje 9 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 124 | 4 | A++ | € 525.000 | € 4.234 |
| Notaris Feithpad 12 Beekbergen | 121 | 5 | B | € 649.000 | € 5.364 |
| De Ontvangst 32 Osseveld-Oost | 123 | 5 | C | € 439.500 | € 3.573 |
| Rederijkershoeve 24 Matenhoeve | 136 | 6 | B | € 549.500 | € 4.040 |
| Salomonszegel 51 Sluisoord | 130 | 5 | B | € 419.500 | € 3.227 |