Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 95 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | AB Wonen Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Lelystad met 82–153 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 63e percentiel (+8.4% t.o.v. mediaan van € 3.402/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Lelystad
| Inwoners | 1.590 |
|---|---|
| Dichtheid | 2668 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 473.000 deze listing -8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU09951112
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Tjotter — 0.68 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.95 km |
| Apotheek | Service Apotheek Warande — 0.94 km |
| OV-station | Station Centrum — 2.42 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.077 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.416 per jaar (~€ 118/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.195 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1062 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~236 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Lelystad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Koningsbergenstraat 2 Hanzepark | 112 | A | € 415.000 |
+€ 20.160
2 stap(pen)
|
€ 435.160 | +€ 160 | |
| De Veste 12 8 De Veste | 119 | A | € 415.000 |
+€ 21.420
2 stap(pen)
|
€ 436.420 | +€ 1.420 | |
| Zoom 17 41 Zoom | 110 | A | € 425.000 |
+€ 12.100
2 stap(pen)
|
€ 437.100 | +€ 2.100 | |
| De Veste 12 112 De Veste | 119 | A | € 410.000 |
+€ 21.420
2 stap(pen)
|
€ 431.420 | € -3.580 | |
| Fjord 135 Atol | 153 | D | € 360.000 |
+€ 68.850
5 stap(pen)
|
€ 428.850 | € -6.150 | |
| Archipel 36 29 Archipel, Beukenhof, Rozengaard | 138 | C | € 375.000 |
+€ 52.440
4 stap(pen)
|
€ 427.440 | € -7.560 | |
| Punter 20 15 Punter | 117 | C | € 400.000 |
+€ 44.460
4 stap(pen)
|
€ 444.460 | +€ 9.460 | |
| Archipel 17 43 Archipel, Beukenhof, Rozengaard | 139 | A | € 400.000 |
+€ 25.020
2 stap(pen)
|
€ 425.020 | € -9.980 | |
| Botter 33 41 Botter West | 132 | A | € 399.000 |
+€ 23.760
2 stap(pen)
|
€ 422.760 | € -12.240 | |
| Bongerd 144 Bongerd, Buitenplaats | 128 | C | € 399.000 |
+€ 48.640
4 stap(pen)
|
€ 447.640 | +€ 12.640 | |
| Wold 21 36 Wold | 108 | B | € 419.500 |
+€ 31.320
3 stap(pen)
|
€ 450.820 | +€ 15.820 | |
| Archipel 13 11 Archipel, Beukenhof, Rozengaard | 141 | B | € 375.000 |
+€ 40.890
3 stap(pen)
|
€ 415.890 | € -19.110 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Veste 12 8 De Veste | 119 | 5 | A | € 415.000 | € 3.487 |
| De Veste 12 112 De Veste | 119 | 5 | A | € 410.000 | € 3.445 |
| Punter 20 15 Punter | 117 | 5 | C | € 400.000 | € 3.419 |
| Zoom 17 41 Zoom | 110 | 5 | A | € 425.000 | € 3.864 |
| Kamp 16 42 Kamp | 116 | 5 | A | € 365.000 | € 3.147 |
| Bongerd 144 Bongerd, Buitenplaats | 128 | 5 | C | € 399.000 | € 3.117 |
| Wold 15 30 Wold | 118 | 5 | A | € 340.000 | € 2.881 |
| Bijenorchidee 7 Flora Midden | 129 | 5 | A+++ | € 485.000 | € 3.760 |
| Koningsbergenstraat 2 Hanzepark | 112 | 4 | A | € 415.000 | € 3.705 |
| Weerribben 5 Lelystad-Haven West | 129 | 5 | A | € 495.000 | € 3.837 |
| Botter 22 51 Botter Oost | 118 | 4 | A | € 382.000 | € 3.237 |
| Lagune 96 Atol | 110 | 5 | D | € 350.000 | € 3.182 |