apartment · resale
Jan Pettersonstraat 13
3077MN Rotterdam · Oud IJsselmonde · wijk IJsselmonde · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 129 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | PH Makelaardij en Taxateurs (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 103 apartments in Rotterdam met 90–167 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 45e percentiel (-2.4% t.o.v. mediaan van € 4.565/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 6.285 |
|---|---|
| Dichtheid | 3200 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 354.000 deze listing +62% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 1.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991283
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Van Brienenoordschool — 0.78 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KDV Kabouterland — 0.75 km |
| Supermarkt | Johan's Supermarkt — 0.82 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Mediq — 1.32 km |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Maasstad Ziekenhuis — 2.34 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Zuid — 2.17 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Gouden Leeuw — 0.54 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 122.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 129 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.064 per jaar (~€ 172/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.917 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1677 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~516 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Cittersstraat 36 Nieuwe Westen | 130 | D | € 535.000 |
+€ 35.100
3 stap(pen)
|
€ 570.100 | € -4.900 | |
| Streksingel 175 Hillegersberg Noord | 126 | A | € 599.500 | +€ 0 | € 599.500 | +€ 24.500 | |
| Boezemkade 327 Rubroek | 101 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | € -26.000 | |
| Stadhoudersweg 96 Blijdorp | 127 | C | € 595.000 |
+€ 25.400
2 stap(pen)
|
€ 620.400 | +€ 45.400 | |
| Kerstant van den Bergelaan 47 Hillegersberg Noord | 137 | D | € 585.000 |
+€ 36.990
3 stap(pen)
|
€ 621.990 | +€ 46.990 | |
| Duizendschoonstraat 22 Hillegersberg Zuid | 102 | D | € 500.000 |
+€ 27.540
3 stap(pen)
|
€ 527.540 | € -47.460 | |
| Statenweg 55 Blijdorp | 120 | G | € 575.000 |
+€ 48.000
6 stap(pen)
|
€ 623.000 | +€ 48.000 | |
| Baljuwplein 62 Provenierswijk | 99 | D | € 499.500 |
+€ 26.730
3 stap(pen)
|
€ 526.230 | € -48.770 | |
| Rösener Manzstraat 11 Tussendijken | 132 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -50.000 | |
| Samuel Mullerstraat 29 Nieuwe Westen | 114 | C | € 500.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 522.800 | € -52.200 | |
| De Savornin Lohmanlaan 99 Bergpolder | 113 | C | € 500.000 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 522.600 | € -52.400 | |
| Gordelweg 205 Bergpolder | 100 | C | € 500.000 |
+€ 20.000
2 stap(pen)
|
€ 520.000 | € -55.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Cittersstraat 36 Nieuwe Westen | 130 | 5 | D | € 535.000 | € 4.115 |
| Rösener Manzstraat 11 Tussendijken | 132 | 5 | A | € 525.000 | € 3.977 |
| Statenweg 55 Blijdorp | 120 | 5 | G | € 575.000 | € 4.792 |
| Italiaansestraat 41 Oud Mathenesse | 134 | 5 | A | € 495.000 | € 3.694 |
| Stadhoudersweg 96 Blijdorp | 127 | 4 | C | € 595.000 | € 4.685 |
| Streksingel 175 Hillegersberg Noord | 126 | 4 | A | € 599.500 | € 4.758 |
| Kerstant van den Bergelaan 47 Hillegersberg Noord | 137 | 6 | D | € 585.000 | € 4.270 |
| Weena 913 Cs Kwartier | 133 | 4 | A | € 499.000 | € 3.752 |
| Samuel Mullerstraat 29 Nieuwe Westen | 114 | 5 | C | € 500.000 | € 4.386 |
| Bergselaan 134 Liskwartier | 134 | 6 | C | € 695.000 | € 5.187 |
| Nicolaas Ruyschstraat 16 Blijdorp | 120 | 4 | D | € 689.000 | € 5.742 |
| Jericholaan 57 Kralingen West | 114 | 4 | B | € 650.000 | € 5.702 |