Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 72 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Togt Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 130 apartments in Den Haag met 50–93 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.792/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 17.025 |
|---|---|
| Dichtheid | 13205 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 282.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183284
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Christelijke Basisschool Leyenburg — 0.37 km · 27 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindercentrum Milan DAK — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.14 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Leyenburg — 0.25 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Zuiderpark Huisartsen — 0.85 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis locatie Leyweg — 0.77 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Wing Wah — 0.39 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.647 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 75.000 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 72 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.800 per jaar (~€ 150/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.797 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1584 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~648 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 648 per jaar en 648 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vreeswijkstraat 84 Morgenstond-Oost | 68 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 5.000 | |
| Lavendelstraat 29 Heesterbuurt | 77 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 5.000 | |
| Koningin Marialaan 100 Bezuidenhout-Midden | 69 | D | € 350.000 |
+€ 4.830
1 stap(pen)
|
€ 354.830 | +€ 9.830 | |
| Aalbessenstraat 32 Vruchtenbuurt | 70 | D | € 350.000 |
+€ 4.900
1 stap(pen)
|
€ 354.900 | +€ 9.900 | |
| Breukelensestraat 38 Rustenburg | 75 | E | € 325.000 |
+€ 9.750
2 stap(pen)
|
€ 334.750 | € -10.250 | |
| Bennekomstraat 4 Oostbroek-Noord | 80 | D | € 350.000 |
+€ 5.600
1 stap(pen)
|
€ 355.600 | +€ 10.600 | |
| Abrikozenstraat 56 Eykenduinen | 80 | C | € 359.500 | +€ 0 | € 359.500 | +€ 14.500 | |
| Smaragdhorst 393 Burgen en Horsten | 73 | D | € 325.000 |
+€ 5.110
1 stap(pen)
|
€ 330.110 | € -14.890 | |
| Aronskelkweg 258 Bohemen en Meer en Bos | 81 | E | € 350.000 |
+€ 10.530
2 stap(pen)
|
€ 360.530 | +€ 15.530 | |
| Binnentuinen 73 Nieuw Waldeck | 70 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -20.000 | |
| Koopmans van Boekerenstraat 73 Laakkwartier-Oost | 78 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -20.000 | |
| Ru Paréstraat 38 Kom Loosduinen | 79 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Smaragdhorst 393 Burgen en Horsten | 73 | 3 | D | € 325.000 | € 4.452 |
| Drogersdijk 42 Oud Scheveningen | 71 | 3 | G | € 369.500 | € 5.204 |
| Binnentuinen 73 Nieuw Waldeck | 70 | 3 | C | € 325.000 | € 4.643 |
| Vreeswijkstraat 84 Morgenstond-Oost | 68 | 3 | C | € 350.000 | € 5.147 |
| Monnickendamplein 18 Leyenburg | 75 | 3 | A | € 374.500 | € 4.993 |
| Leeghwaterkade 43 Laakhaven-Oost | 75 | 3 | A | € 375.000 | € 5.000 |
| Teunisbloemplein 71 Bohemen en Meer en Bos | 69 | 3 | C | € 375.000 | € 5.435 |
| Frankenslag 310 Statenkwartier | 73 | 3 | C | € 395.000 | € 5.411 |
| Schoutendreef 357 Dreven en Gaarden | 76 | 3 | E | € 310.000 | € 4.079 |
| Klimopstraat 276 Bloemenbuurt-Oost | 74 | 3 | C | € 399.000 | € 5.392 |
| Louise Henriëttestraat 80 Bezuidenhout-Midden | 75 | 3 | C | € 395.000 | € 5.267 |
| Lunterenstraat 105 Oostbroek-Noord | 68 | 3 | A | € 299.500 | € 4.404 |