house · resale
Tjalk 4
2675RR Honselersdijk · Achter de Dijk · wijk Wijk 02 Honselersdijk · Westland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 152 m² |
| Perceel | 116 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Malkenhorst Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 44 houses in Westland met 106–197 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 2e percentiel (-18.0% t.o.v. mediaan van € 4.615/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Westland
| Inwoners | 950 |
|---|---|
| Dichtheid | 7594 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 444.000 deze listing +30% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 7% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17830253
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | 't Startblok — 0.27 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.33 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Hofzicht — 0.32 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Zorghoek — 0.33 km |
| Ziekenhuis | Parnassia — 3.82 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation — 2.15 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | La Diga — 0.29 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 120.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 152 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.128 per jaar (~€ 177/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.922 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1672 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~456 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Westland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gerberalaan 18 Naaldwijk Centrumgebied | 138 | C | € 545.000 |
+€ 32.430
3 stap(pen)
|
€ 577.430 | +€ 2.430 | |
| Forum 23 Hoogeland Oost | 121 | A | € 575.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 584.680 | +€ 9.680 | |
| Blamanstraat 3 Zandevelt | 131 | C | € 550.000 |
+€ 36.680
3 stap(pen)
|
€ 586.680 | +€ 11.680 | |
| Prins Mauritsstraat 14 Nieuwe Vaart | 130 | B | € 565.000 |
+€ 24.700
2 stap(pen)
|
€ 589.700 | +€ 14.700 | |
| Eikenlaan 51 Oudeland | 113 | A | € 545.000 |
+€ 9.040
1 stap(pen)
|
€ 554.040 | € -20.960 | |
| Korbeel 13 Suydervelt | 108 | A | € 545.000 |
+€ 8.640
1 stap(pen)
|
€ 553.640 | € -21.360 | |
| Duijvesteijnstraat 28 Wateringen Centrumgebied | 120 | B | € 575.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 597.800 | +€ 22.800 | |
| Hazelaarhof 2 Oudeland | 120 | C | € 515.000 |
+€ 33.600
3 stap(pen)
|
€ 548.600 | € -26.400 | |
| Burgemeester Kampschöerstraat 66 Zwartenhoek | 130 | B | € 580.000 |
+€ 24.700
2 stap(pen)
|
€ 604.700 | +€ 29.700 | |
| Hoflaan 13 centrumgebied 's-Gravenzande | 130 | A | € 600.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 610.400 | +€ 35.400 | |
| Verdilaan 108 Zwartenhoek | 113 | A | € 525.000 |
+€ 9.040
1 stap(pen)
|
€ 534.040 | € -40.960 | |
| Aalbessenlaan 5 Essellanden | 144 | A | € 610.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 621.520 | +€ 46.520 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Groeneveldstraat 23 Zwartenhoek | 155 | 5 | B | € 600.000 | € 3.871 |
| Aalbessenlaan 5 Essellanden | 144 | 5 | A | € 610.000 | € 4.236 |
| Duindistel 8 Woerdblok | 152 | 6 | A | € 625.000 | € 4.112 |
| Fossastraat 46 Hoogeland West | 141 | 6 | A | € 625.000 | € 4.433 |
| Gerberalaan 18 Naaldwijk Centrumgebied | 138 | 6 | C | € 545.000 | € 3.949 |
| Burgemeester Kampschöerstraat 66 Zwartenhoek | 130 | 5 | B | € 580.000 | € 4.462 |
| Pepermuntstraat 4 Essellanden | 153 | 6 | A | € 700.000 | € 4.575 |
| Atlantische Oceaan 20 Woerdblok | 162 | 6 | A+ | € 675.000 | € 4.167 |
| Voorstraat 10 Poeldijk Centrumgebied | 147 | 4 | C | € 695.000 | € 4.728 |
| Prins Clausstraat 96 Wateringen Noord en Ambachtshof | 134 | 5 | A | € 685.000 | € 5.112 |
| Portalaan 22 Hoogeland Oost | 134 | 6 | A++++ | € 635.000 | € 4.739 |
| Blamanstraat 3 Zandevelt | 131 | 6 | C | € 550.000 | € 4.198 |