house · resale
Staniastate 33
8926LB Leeuwarden · Camminghaburen-Noord · wijk Camminghaburen e.o. · Leeuwarden
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 147 m² |
| Perceel | 204 m² |
| Kamers | 7 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Scheenstra Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 41 houses in Leeuwarden met 102–191 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 63e percentiel (+9.6% t.o.v. mediaan van € 2.915/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leeuwarden
| Inwoners | 4.040 |
|---|---|
| Dichtheid | 4927 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 250.000 deze listing +88% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 32% |
| Afstand basisschool | 1.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00805101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC Trianova — 0.2 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Trianova — 0.2 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Frisius Medisch Centrum Leeuwarden — 3.7 km |
| OV-station | Leeuwarden Camminghaburen — 1.55 km |
| Restaurant | Chinese Muur — 0.52 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.241 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 100.978 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 147 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.940 per jaar (~€ 245/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.486 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2499 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~882 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 588 per jaar en 588 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Leeuwarden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Het Zool 9 Zuiderburen | 121 | B | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | +€ 19.500 | |
| Douwe Kalmaleane 55 Westeinde | 150 | C | € 419.000 |
+€ 13.500
1 stap(pen)
|
€ 432.500 | € -37.000 | |
| It Tek 12 Techum | 149 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 55.500 | |
| Bonnehosstraat 17 Bonifatius | 140 | A | € 529.500 | +€ 0 | € 529.500 | +€ 60.000 | |
| Wijbrand de Geeststraat 28 Molenpad | 168 | F | € 489.000 |
+€ 43.680
4 stap(pen)
|
€ 532.680 | +€ 63.180 | |
| Speenkruid 19 Aldlân-Oost | 131 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -74.500 | |
| Suder Stienplaat 41 Zuiderburen | 137 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 80.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Douwe Kalmaleane 55 Westeinde | 150 | 6 | C | € 419.000 | € 2.793 |
| It Tek 12 Techum | 149 | 6 | A | € 525.000 | € 3.523 |
| Bonnehosstraat 17 Bonifatius | 140 | 6 | A | € 529.500 | € 3.782 |
| Speenkruid 19 Aldlân-Oost | 131 | 7 | A | € 395.000 | € 3.015 |
| Wijbrand de Geeststraat 28 Molenpad | 168 | 7 | F | € 489.000 | € 2.911 |
| Suder Stienplaat 41 Zuiderburen | 137 | 6 | A | € 550.000 | € 4.015 |
| Skrok 49 Bilgaard | 133 | 6 | A | € 370.000 | € 2.782 |
| Fedde Schurerwei 13 Westeinde | 137 | 6 | C | € 315.000 | € 2.299 |
| Het Zool 9 Zuiderburen | 121 | 6 | B | € 489.000 | € 4.041 |
| Achter de Hoven 125 Achter de Hoven | 142 | 6 | F | € 299.000 | € 2.106 |
| Douwe Kalmaleane 63 Westeinde | 123 | 6 | C | € 319.000 | € 2.593 |
| De Jol 7 Grou | 119 | 6 | C | € 345.000 | € 2.899 |