Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 62 m² |
| Kamers | 3 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Vogelenzang de Jong Makelaars B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 96 apartments in Rotterdam met 43–80 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 28e percentiel (-10.9% t.o.v. mediaan van € 5.393/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Schiekade
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Schiekade 127 | 79 | C | € 375.000 | € 4.747 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 4.825 |
|---|---|
| Dichtheid | 16347 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 366.000 deze listing -19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 72% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990516
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Montessori Mavo Rotterdam — 0.27 km · 37 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Klimop Oude Noorden — 0.92 km |
| Supermarkt | Centraal — 0.22 km · 34 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Walenburg — 0.33 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Schepper — 0.61 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Het Ooghuis — 1.53 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Centraal — 0.31 km · 26 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Ekmekci — 0.22 km · 107 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.423 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 64.783 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 62 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.550 per jaar (~€ 129/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.552 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1364 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~558 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 558 per jaar en 558 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zestienhovensekade 377 Overschie | 60 | C | € 299.000 | +€ 0 | € 299.000 | +€ 1.000 | |
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | F | € 295.000 |
+€ 10.710
3 stap(pen)
|
€ 305.710 | +€ 7.710 | |
| Schiedamseweg 92 Bospolder | 68 | A+ | € 307.500 | +€ 0 | € 307.500 | +€ 9.500 | |
| Philip Vingboonsstraat 32 Het Lage Land | 64 | G | € 275.000 |
+€ 12.800
4 stap(pen)
|
€ 287.800 | € -10.200 | |
| Hogenbanweg 78 Oud Mathenesse | 60 | D | € 279.500 |
+€ 4.200
1 stap(pen)
|
€ 283.700 | € -14.300 | |
| Bergweg 63 Liskwartier | 58 | A | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | +€ 17.000 | |
| Gordelweg 54 Liskwartier | 66 | B | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | +€ 17.000 | |
| Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven | 61 | D | € 315.000 |
+€ 4.270
1 stap(pen)
|
€ 319.270 | +€ 21.270 | |
| Pasteursingel 69 Oud Mathenesse | 56 | C | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -23.000 | |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | D | € 320.000 |
+€ 4.130
1 stap(pen)
|
€ 324.130 | +€ 26.130 | |
| Zonnebloemstraat 22 Hillegersberg Zuid | 61 | G | € 259.000 |
+€ 12.200
4 stap(pen)
|
€ 271.200 | € -26.800 | |
| Pompenburg 310 Oude Noorden | 65 | A+ | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 27.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | 3 | F | € 295.000 | € 4.683 |
| Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven | 61 | 3 | D | € 315.000 | € 5.164 |
| Philip Vingboonsstraat 32 Het Lage Land | 64 | 3 | G | € 275.000 | € 4.297 |
| Margrietstraat 16 Hillegersberg Zuid | 64 | 3 | D | € 325.000 | € 5.078 |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | 3 | D | € 320.000 | € 5.424 |
| Wilgenlei 106 Schiebroek | 61 | 3 | B | € 260.000 | € 4.262 |
| Pompenburg 310 Oude Noorden | 65 | 3 | A+ | € 325.000 | € 5.000 |
| Zonnebloemstraat 22 Hillegersberg Zuid | 61 | 3 | G | € 259.000 | € 4.246 |
| Schiedamseweg 256 Bospolder | 66 | 3 | C | € 329.000 | € 4.985 |
| Rubensstraat 26 Kralingen West | 58 | 3 | E | € 329.000 | € 5.672 |
| Pannekoekstraat 50 Stadsdriehoek | 62 | 3 | C | € 350.000 | € 5.645 |
| Bergweg 330 Agniesebuurt | 61 | 3 | B | € 350.000 | € 5.738 |