Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 51 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hooft Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 61 apartments in Rotterdam met 35–66 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-3.4% t.o.v. mediaan van € 5.481/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 12.245 |
|---|---|
| Dichtheid | 14464 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 223.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 75% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991571
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Basisschool de Globe — 0.07 km · 31 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kiddoozz — 0.36 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.16 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Tarwezigt — 0.17 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Katendrecht — 0.65 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ikazia Ziekenhuis — 0.98 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Maashaven — 0.51 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Mio Papà — 0.39 km · 55 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.289 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 57.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 51 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.020 per jaar (~€ 85/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.374 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~867 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~306 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 204 per jaar en 204 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gordelweg 32 Oude Noorden | 55 | D | € 265.000 |
+€ 8.800
2 stap(pen)
|
€ 273.800 | +€ 3.800 | |
| Baan 182 Stadsdriehoek | 42 | E | € 265.000 |
+€ 9.240
3 stap(pen)
|
€ 274.240 | +€ 4.240 | |
| Zonnebloemstraat 22 Hillegersberg Zuid | 61 | G | € 259.000 |
+€ 17.690
5 stap(pen)
|
€ 276.690 | +€ 6.690 | |
| Vegelinsoord 108 Groot IJsselmonde | 63 | F | € 245.000 |
+€ 16.380
4 stap(pen)
|
€ 261.380 | € -8.620 | |
| Wilgenlei 106 Schiebroek | 61 | B | € 260.000 | +€ 0 | € 260.000 | € -10.000 | |
| Pasteursingel 69 Oud Mathenesse | 56 | C | € 275.000 |
+€ 5.040
1 stap(pen)
|
€ 280.040 | +€ 10.040 | |
| Hogenbanweg 78 Oud Mathenesse | 60 | D | € 279.500 |
+€ 9.600
2 stap(pen)
|
€ 289.100 | +€ 19.100 | |
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 50 | A | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | € -20.000 | |
| Strevelsweg 337 Bloemhof | 63 | E | € 235.000 |
+€ 13.860
3 stap(pen)
|
€ 248.860 | € -21.140 | |
| Philip Vingboonsstraat 32 Het Lage Land | 64 | G | € 275.000 |
+€ 18.560
5 stap(pen)
|
€ 293.560 | +€ 23.560 | |
| Schiekade 21 Provenierswijk | 62 | C | € 298.000 |
+€ 5.580
1 stap(pen)
|
€ 303.580 | +€ 33.580 | |
| Tholenstraat 132 Pendrecht | 63 | F | € 215.000 |
+€ 16.380
4 stap(pen)
|
€ 231.380 | € -38.620 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 50 | 3 | A | € 250.000 | € 5.000 |
| Gordelweg 32 Oude Noorden | 55 | 3 | D | € 265.000 | € 4.818 |
| Bernardus Gewinstraat 17 Rubroek | 50 | 3 | F | € 315.000 | € 6.300 |
| Pasteursingel 69 Oud Mathenesse | 56 | 3 | C | € 275.000 | € 4.911 |
| Banierstraat 33 Agniesebuurt | 50 | 3 | A | € 325.000 | € 6.500 |
| Prins Hendrikkade 83 Noordereiland | 54 | 3 | A | € 325.000 | € 6.019 |
| Hogenbanweg 78 Oud Mathenesse | 60 | 4 | D | € 279.500 | € 4.658 |
| West-Sidelinge 228 Kleinpolder | 59 | 4 | C | € 325.000 | € 5.508 |
| Noorderhavenkade 161 Blijdorp | 54 | 3 | C | € 350.000 | € 6.481 |
| Rubensstraat 26 Kralingen West | 58 | 3 | E | € 329.000 | € 5.672 |
| Baan 182 Stadsdriehoek | 42 | 3 | E | € 265.000 | € 6.310 |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | 3 | D | € 320.000 | € 5.424 |