Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 57 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Koster Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 apartments in Den Bosch met 39–74 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-11.6% t.o.v. mediaan van € 5.756/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 2.560 |
|---|---|
| Dichtheid | 5306 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 382.000 deze listing -24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07960105
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Stadshart — 0.36 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jaffna — 0.29 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Servicepunt van den Dries — 0.45 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpost — 1.29 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Jeroen Bosch Ziekenhuis — 1.39 km |
| OV-station | Centraal Station — 0.2 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kings of Wok — 0.25 km · 124 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.385 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 60.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 57 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 912 per jaar (~€ 76/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.461 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~741 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~228 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neerstraat 165 Aawijk Zuid | 45 | F | € 259.000 |
+€ 16.650
5 stap(pen)
|
€ 275.650 | € -14.350 | |
| Maassingel 154 Aawijk Zuid | 63 | F | € 289.000 |
+€ 23.310
5 stap(pen)
|
€ 312.310 | +€ 22.310 | |
| Statenkwartier 62 Maasdal | 61 | B | € 325.000 |
+€ 6.710
1 stap(pen)
|
€ 331.710 | +€ 41.710 | |
| Esdoornstraat 87 Graafsebuurt zuid | 68 | B | € 325.000 |
+€ 7.480
1 stap(pen)
|
€ 332.480 | +€ 42.480 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Statenkwartier 62 Maasdal | 61 | 2 | B | € 325.000 | € 5.328 |
| Maassingel 154 Aawijk Zuid | 63 | 2 | F | € 289.000 | € 4.587 |
| Statenlaan 457 Paleiskwartier | 58 | 2 | A++ | € 359.500 | € 6.198 |
| Neerstraat 165 Aawijk Zuid | 45 | 2 | F | € 259.000 | € 5.756 |
| Esdoornstraat 87 Graafsebuurt zuid | 68 | 3 | B | € 325.000 | € 4.779 |
| Snellestraat 40 Binnenstad centrum | 61 | 3 | A | € 409.000 | € 6.705 |
| Hudsonlaan 134 De Schutskamp | 70 | 3 | C | € 339.000 | € 4.843 |
| Hoflaan 307 Paleiskwartier | 61 | 2 | A+ | € 439.000 | € 7.197 |
| Lokerenpassage 6 Lokeren | 73 | 3 | C | € 339.500 | € 4.651 |
| Lange Tuinstraat 76 De Muntel | 62 | 3 | C | € 495.000 | € 7.984 |
| Hoflaan 335 Paleiskwartier | 73 | 3 | A | € 575.000 | € 7.877 |