apartment · resale
Waldorpstraat 1794
2521CZ Den Haag · Laakhaven-West · wijk Wijk 38 Laakkwartier en Spoorwijk · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 50 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hooghlanden makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 33 apartments in Den Haag met 35–65 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 81e percentiel (+26.1% t.o.v. mediaan van € 5.154/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 7.345 |
|---|---|
| Dichtheid | 13111 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 252.000 deze listing +29% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 89% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183822
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Tyltylcentrum De Witte Vogel — 0.19 km · 45 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CityKids — 0.8 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.37 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.49 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | M. Lachman — 0.49 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HMC Westeinde — 1.93 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Den Haag Moerwijk — 0.39 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eethuis New Laak — 0.14 km · 16 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 66.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 50 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 700 per jaar (~€ 58/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.610 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~550 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~150 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jasmijnstraat 73 Heesterbuurt | 65 | F | € 299.000 |
+€ 29.250
6 stap(pen)
|
€ 328.250 | +€ 3.250 | |
| Vriezenveenstraat 17 Morgenstond-Zuid | 59 | D | € 300.000 |
+€ 20.650
4 stap(pen)
|
€ 320.650 | € -4.350 | |
| Dercksenstraat 35 Laakkwartier-Oost | 61 | E | € 295.000 |
+€ 25.010
5 stap(pen)
|
€ 320.010 | € -4.990 | |
| Burgemeester Patijnlaan 644 Archipelbuurt | 48 | D | € 315.000 |
+€ 16.800
4 stap(pen)
|
€ 331.800 | +€ 6.800 | |
| Vinkensteynstraat 87 Valkenboskwartier | 63 | C | € 300.000 |
+€ 17.640
3 stap(pen)
|
€ 317.640 | € -7.360 | |
| Hilversumsestraat 125 Rustenburg | 60 | C | € 299.500 |
+€ 16.800
3 stap(pen)
|
€ 316.300 | € -8.700 | |
| Asterstraat 38 Bloemenbuurt-Oost | 60 | C | € 325.000 |
+€ 16.800
3 stap(pen)
|
€ 341.800 | +€ 16.800 | |
| Mozartlaan 362 Waldeck-Noord | 65 | C | € 290.000 |
+€ 18.200
3 stap(pen)
|
€ 308.200 | € -16.800 | |
| Gedempte Burgwal 18 Zuidwal | 64 | D | € 320.000 |
+€ 22.400
4 stap(pen)
|
€ 342.400 | +€ 17.400 | |
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 53 | B | € 295.000 |
+€ 10.070
2 stap(pen)
|
€ 305.070 | € -19.930 | |
| Loosduinsekade 38 Schildersbuurt-West | 53 | A | € 295.000 |
+€ 4.240
1 stap(pen)
|
€ 299.240 | € -25.760 | |
| Beeklaan 119 Rond de Energiecentrale | 42 | A | € 295.000 |
+€ 3.360
1 stap(pen)
|
€ 298.360 | € -26.640 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Patijnlaan 644 Archipelbuurt | 48 | 2 | D | € 315.000 | € 6.562 |
| De Perponcherstraat 25 Koningsplein e.o. | 51 | 2 | B | € 375.000 | € 7.353 |
| Oude Haagweg 581 Eykenduinen | 50 | 2 | B | € 265.000 | € 5.300 |
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 53 | 3 | B | € 295.000 | € 5.566 |
| Loosduinsekade 38 Schildersbuurt-West | 53 | 3 | A | € 295.000 | € 5.566 |
| Denenburg 14 Burgen en Horsten | 56 | 2 | G | € 260.000 | € 4.643 |
| Denijsstraat 193 Waldeck-Noord | 43 | 2 | C | € 275.000 | € 6.395 |
| Beeklaan 119 Rond de Energiecentrale | 42 | 3 | A | € 295.000 | € 7.024 |
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 42 | 3 | B | € 275.000 | € 6.548 |
| Vriezenveenstraat 17 Morgenstond-Zuid | 59 | 3 | D | € 300.000 | € 5.085 |
| Zuiderparklaan 55 Rustenburg | 59 | 3 | B | € 274.500 | € 4.653 |
| Asterstraat 38 Bloemenbuurt-Oost | 60 | 3 | C | € 325.000 | € 5.417 |