Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 127 m² |
| Perceel | 209 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ketelaars Van Zutphen Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Bernheze met 88–165 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 9e percentiel (-7.3% t.o.v. mediaan van € 4.227/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Bernheze
| Inwoners | 685 |
|---|---|
| Dichtheid | 1563 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 519.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 21% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17210310
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Beekgraaf — 0.78 km |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.93 km |
| Apotheek | Apotheek Nistelrode — 0.82 km |
| Ziekenhuis | Bernhoven — 3.67 km |
| Restaurant | May Day — 0.85 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.375 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.630 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 127 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.524 per jaar (~€ 127/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.502 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1143 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~254 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Bernheze
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Biezenloop 39 De Hoef 2 | 93 | A | € 450.000 |
+€ 16.740
2 stap(pen)
|
€ 466.740 | € -30.760 | |
| Kloosterhof 26 Maxend | 113 | C | € 495.000 |
+€ 42.940
4 stap(pen)
|
€ 537.940 | +€ 40.440 | |
| Meerstraat 1 Hopveld - Muggenhoek | 104 | D | € 498.000 |
+€ 46.800
5 stap(pen)
|
€ 544.800 | +€ 47.300 | |
| Biezenloop 62 De Hoef 2 | 97 | A+ | € 410.000 |
+€ 9.700
1 stap(pen)
|
€ 419.700 | € -77.800 | |
| De Haver 9 Graanbuurt | 143 | B | € 539.000 |
+€ 41.470
3 stap(pen)
|
€ 580.470 | +€ 82.970 | |
| Lieve Vrouweveld 5 Groote Heide | 143 | A++++ | € 590.000 | +€ 0 | € 590.000 | +€ 92.500 | |
| Baansteen 29 Zwarte Molen | 135 | A | € 569.000 |
+€ 24.300
2 stap(pen)
|
€ 593.300 | +€ 95.800 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kloosterhof 26 Maxend | 113 | 4 | C | € 495.000 | € 4.381 |
| Baansteen 29 Zwarte Molen | 135 | 5 | A | € 569.000 | € 4.215 |
| De Haver 9 Graanbuurt | 143 | 5 | B | € 539.000 | € 3.769 |
| Lieve Vrouweveld 5 Groote Heide | 143 | 5 | A++++ | € 590.000 | € 4.126 |
| Meerstraat 1 Hopveld - Muggenhoek | 104 | 5 | D | € 498.000 | € 4.788 |
| Biezenloop 62 De Hoef 2 | 97 | 4 | A+ | € 410.000 | € 4.227 |
| Biezenloop 39 De Hoef 2 | 93 | 4 | A | € 450.000 | € 4.839 |
| Bosschebaan 40 Broekhoek - Monseigneur van Den Hurklaan | 145 | 5 | B | € 725.000 | € 5.000 |