Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 149 m² |
| Perceel | 207 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIN Makelaars, Funda-topmakelaar van Brabant! (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 62 houses in Tilburg met 104–193 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-5.6% t.o.v. mediaan van € 3.909/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 1.220 |
|---|---|
| Dichtheid | 5929 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 386.000 deze listing +42% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 10% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08554802
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS de Fonkel — 0.33 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Reeshof — 0.19 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ETZ TweeSteden ziekenhuis — 3.1 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Tilburg Reeshof — 1.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Royal Palace — 0.47 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 149 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.384 per jaar (~€ 199/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.825 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1937 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~596 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaamslagstraat 1 Koolhoven Buiten | 130 | A+ | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | € -1.000 | |
| Regge 59 De Blaak Noord-Oost | 111 | C | € 525.000 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 547.200 | € -2.800 | |
| Waardenburgstraat 69 Witbrant West | 152 | A | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -5.000 | |
| Kwaadeindstraat 127 Nassaubuurt | 164 | A | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -5.000 | |
| Stapelen 3 De Mortel | 143 | B | € 559.000 |
+€ 15.730
1 stap(pen)
|
€ 574.730 | +€ 24.730 | |
| Olifantoortje 26 Smariusterrein | 140 | A++++ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 25.000 | |
| Dr. Ariënsstraat 10 Rauwbraken | 134 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 25.000 | |
| Bernard Leenestraat 96 Stappegoor Zuid | 116 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -25.000 | |
| Slot Loevesteinstraat 1 Kastelenbuurt Noord | 133 | C | € 489.500 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 516.100 | € -33.900 | |
| Bernard Leenestraat 7 Stappegoor Zuid | 130 | A | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | +€ 35.000 | |
| Zoom 11 De Blaak Zuid-West | 126 | C | € 574.500 |
+€ 19.530
2 stap(pen)
|
€ 594.030 | +€ 44.030 | |
| Lobithstraat 25 Leeuwerik Oost | 124 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Waardenburgstraat 69 Witbrant West | 152 | 6 | A | € 545.000 | € 3.586 |
| Stapelen 3 De Mortel | 143 | 6 | B | € 559.000 | € 3.909 |
| Waardenburgstraat 95 Witbrant West | 147 | 6 | A++ | € 489.500 | € 3.330 |
| Olifantoortje 26 Smariusterrein | 140 | 6 | A++++ | € 575.000 | € 4.107 |
| Kwaadeindstraat 127 Nassaubuurt | 164 | 6 | A | € 545.000 | € 3.323 |
| Bredaseweg 133 Bomenbuurt Midden | 133 | 6 | A | € 500.000 | € 3.759 |
| Slot Loevesteinstraat 1 Kastelenbuurt Noord | 133 | 6 | C | € 489.500 | € 3.680 |
| Monseigneur Bekkersstraat 13 Rauwbraken | 139 | 5 | C | € 595.000 | € 4.281 |
| Albionstraat 125 Bedrijventerrein Albion | 138 | 5 | C | € 595.000 | € 4.312 |
| Metslawierstraat 67 Leeuwerik Zuid | 133 | 6 | A | € 465.000 | € 3.496 |
| Aa of Weerijs 104 De Blaak Zuid-West | 158 | 5 | C | € 625.000 | € 3.956 |
| Prinsenhoeven 13 Hoogvenne Oost | 147 | 7 | C | € 650.000 | € 4.422 |