apartment · resale
Vierambachtsstraat 181
3022AL Rotterdam · Nieuwe Westen · wijk Delfshaven · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 115 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Makelaars Jenné | Baars | Jenné (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 136 apartments in Rotterdam met 80–149 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 35e percentiel (-7.5% t.o.v. mediaan van € 4.685/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 19.385 |
|---|---|
| Dichtheid | 15656 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 378.000 deze listing +32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990324
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CBS De Ark — 0.33 km · 41 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peutermontessori — 0.7 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.35 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Hoogeterp — 0.07 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Spangen — 0.8 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Erasmus Medisch Centrum — 1.42 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Delfshaven — 0.65 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Meram — 0.27 km · 34 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.380 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.196 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 115 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.840 per jaar (~€ 153/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.533 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1495 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~460 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Weena 913 Cs Kwartier | 133 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 500 | |
| Nobelstraat 93 Blijdorp | 101 | C | € 479.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 499.200 | +€ 700 | |
| Bulgersteyn 7035 Stadsdriehoek | 98 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 1.500 | |
| Laan op Zuid 184 Kop van Zuid | 102 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -3.500 | |
| Brielselaan 20 Tarwewijk | 108 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -3.500 | |
| Zwederstraat 16 Bloemhof | 101 | A++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -3.500 | |
| Gordelweg 192 Bergpolder | 102 | C | € 469.000 |
+€ 20.400
2 stap(pen)
|
€ 489.400 | € -9.100 | |
| Kastanjesingel 69 Schiebroek | 104 | B | € 465.000 |
+€ 11.440
1 stap(pen)
|
€ 476.440 | € -22.060 | |
| Aelbrechtskade 183 Nieuwe Westen | 112 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -23.500 | |
| Voorburgstraat 274 Liskwartier | 99 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -23.500 | |
| De Savornin Lohmanlaan 99 Bergpolder | 113 | C | € 500.000 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 522.600 | +€ 24.100 | |
| 's-Gravendijkwal 152 Oude Westen | 116 | C | € 500.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 523.200 | +€ 24.700 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 's-Gravendijkwal 152 Oude Westen | 116 | 3 | C | € 500.000 | € 4.310 |
| Honingerhof 11 Struisenburg | 118 | 3 | A | € 525.000 | € 4.449 |
| Rochussenstraat 257 Middelland | 109 | 3 | B | € 549.000 | € 5.037 |
| Hooidrift 149 Nieuwe Westen | 114 | 3 | A | € 425.000 | € 3.728 |
| Prins Hendrikkade 128 Noordereiland | 108 | 3 | A | € 450.000 | € 4.167 |
| Nieuwstraat 226 Stadsdriehoek | 106 | 3 | C | € 515.000 | € 4.858 |
| Schoonderloostraat 54 Delfshaven | 121 | 3 | C | € 569.500 | € 4.707 |
| De Savornin Lohmanlaan 99 Bergpolder | 113 | 4 | C | € 500.000 | € 4.425 |
| Theseusstraat 143 Hillegersberg Noord | 111 | 3 | A | € 595.000 | € 5.360 |
| Aelbrechtskade 183 Nieuwe Westen | 112 | 4 | A | € 475.000 | € 4.241 |
| Laan op Zuid 184 Kop van Zuid | 102 | 3 | A+ | € 495.000 | € 4.853 |
| Burgemeester Baumannlaan 173 Kleinpolder | 121 | 3 | A++ | € 600.000 | € 4.959 |