Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 287 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bert Adema Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Noardeast-Fryslân met 87–162 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 64e percentiel (+14.7% t.o.v. mediaan van € 2.895/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Noardeast-Fryslân
| Inwoners | 1.070 |
|---|---|
| Dichtheid | 1200 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 291.000 deze listing +43% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19700001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Twine — 0.53 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.37 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Dokkum — 0.79 km |
| Huisartsenpraktijk | dokterswacht Friesland — 0.79 km |
| OV-station | Busstation Dokkum — 0.72 km |
| Restaurant | Kota Radja — 0.23 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.981 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.125 per jaar (~€ 260/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.241 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2750 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1125 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.125 per jaar en 1125 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Noardeast-Fryslân
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eastein 22 Paesens | 94 | F | € 399.000 |
+€ 15.980
3 stap(pen)
|
€ 414.980 | € -20 | |
| Lage Herenweg 74 Marrum | 128 | C | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -40.000 | |
| Marrumerweg 21 Ferwerd | 133 | G | € 340.000 |
+€ 26.600
4 stap(pen)
|
€ 366.600 | € -48.400 | |
| Jislumerdyk 3 Birdaard | 106 | E | € 349.000 |
+€ 13.780
2 stap(pen)
|
€ 362.780 | € -52.220 | |
| Stasjonswei 34 Holwerd | 120 | F | € 325.000 |
+€ 20.400
3 stap(pen)
|
€ 345.400 | € -69.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lage Herenweg 74 Marrum | 128 | 6 | C | € 375.000 | € 2.930 |
| Nobel 39 Kollum | 123 | 5 | A+ | € 299.000 | € 2.431 |
| Marrumerweg 21 Ferwerd | 133 | 6 | G | € 340.000 | € 2.556 |
| Stasjonswei 34 Holwerd | 120 | 4 | F | € 325.000 | € 2.708 |
| Gysbert Japicxstrjitte 14 Kollum | 119 | 5 | B | € 269.500 | € 2.265 |
| Dodingawei 32 Engwierum | 136 | 4 | C | € 525.000 | € 3.860 |
| Foarwei 179 Kollumerzwaag | 114 | 6 | C | € 300.000 | € 2.632 |
| Jislumerdyk 3 Birdaard | 106 | 4 | E | € 349.000 | € 3.292 |
| Wylster 35 Dokkum Fugellan | 117 | 6 | D | € 279.000 | € 2.385 |
| Eastein 22 Paesens | 94 | 5 | F | € 399.000 | € 4.245 |
| Herweystrjitte 35 Ternaard | 95 | 4 | C | € 275.000 | € 2.895 |
| S. van Stratenplein 7 Dokkum Kooilanden | 149 | 5 | B | € 699.000 | € 4.691 |