databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Tabakslaan 10

3958DA Amerongen · Amerongen-Dorp · wijk Amerongen · Utrechtse Heuvelrug

€ 725.000
€ 4.240 / m²
171 7kamers D
Foto 1 van Tabakslaan 10 Foto 2 van Tabakslaan 10 Foto 3 van Tabakslaan 10 Foto 4 van Tabakslaan 10 Foto 5 van Tabakslaan 10 Foto 6 van Tabakslaan 10 Foto 7 van Tabakslaan 10 Foto 8 van Tabakslaan 10 Foto 9 van Tabakslaan 10 Foto 10 van Tabakslaan 10 Foto 11 van Tabakslaan 10 Foto 12 van Tabakslaan 10

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.171 m²
Perceel368 m²
Kamers7 (5 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Utrechtse Heuvelrug met 119–222 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 12e percentiel (-16.2% t.o.v. mediaan van € 5.061/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Utrechtse Heuvelrug

Inwoners5.165
Dichtheid4040 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.2
Gemiddelde WOZ (buurt) € 441.000 deze listing +64% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt36%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.6 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU15810300 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Supermarkt Jumbo — 0.25 km
Restaurant Solo Grillroom Snackbar Pizzeria — 0.68 km · 3 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.461 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 157.609 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 171 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 5.472 per jaar (~€ 456/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.917 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~4788 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2052 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 2.736 per jaar en 2565 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Utrechtse Heuvelrug

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label D te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
de Beaufortweg 32 Doorn-Zuidoost 157 C € 750.000 +€ 0 € 750.000 +€ 25.000
Prins Hendrikweg 12 Doorn-Centrum 170 E € 770.000 +€ 10.200
1 stap(pen)
  • E→D: € 10.200 (vloer + dak isolatie)
€ 780.200 +€ 55.200
Uilenkamp 25 Driebergen-Zuidwest 123 C € 585.000 +€ 0 € 585.000 € -140.000

Alle vergelijkbare woningen (11)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Prins Hendrikweg 12 Doorn-Centrum 170 7 E € 770.000 € 4.529
de Beaufortweg 32 Doorn-Zuidoost 157 6 C € 750.000 € 4.777
De Oude Kolk 8 Leersum-Dorp 164 8 C € 529.000 € 3.226
Peisenlaan 10 Leersum-Dorp 181 7 A € 1.050.000 € 5.801
Vredeoordlaan 4 Leersum-Dorp 135 8 C € 525.000 € 3.889
Jacob van Gaesbeeklaan 11 Driebergen-Noord 186 7 C € 1.125.000 € 6.048