Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 138 m² |
| Perceel | 193 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Digimakelaars.nl - de Makelaar van Nederland (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 52 houses in Nijmegen met 96–179 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 9e percentiel (-29.8% t.o.v. mediaan van € 4.388/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Weezenhof
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Weezenhof 2960 | 150 | C | € 625.000 | € 4.167 |
| Weezenhof 7105 | 79 | C | € 375.000 | € 4.747 |
Buurt in cijfers — Nijmegen
| Inwoners | 3.545 |
|---|---|
| Dichtheid | 4254 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 360.000 deze listing +18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02680737
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Prins Claus School — 0.25 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.44 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Malvert — 1.14 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 1.15 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Canisius-Wilhelmina Ziekenhuis — 2.34 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Dukenburg — 2.96 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 138 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.208 per jaar (~€ 184/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.213 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1794 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~552 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Nijmegen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tolhuis 2078 Tolhuis | 130 | C | € 400.000 |
+€ 26.000
2 stap(pen)
|
€ 426.000 | +€ 1.000 | |
| de Hoefkamp 1113 De Kamp | 118 | C | € 399.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 422.600 | € -2.400 | |
| de Voorstenkamp 1158 De Kamp | 117 | B | € 409.500 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 422.370 | € -2.630 | |
| Zwanenveld 7512 Zwanenveld | 121 | C | € 409.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 433.200 | +€ 8.200 | |
| van der Duyn van Maasdamstraat 69 Hatert | 103 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 10.000 | |
| de Meeuwse Acker 1112 't Acker | 120 | C | € 389.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 413.000 | € -12.000 | |
| Topaasstraat 119 Hatert | 109 | D | € 415.000 |
+€ 29.430
3 stap(pen)
|
€ 444.430 | +€ 19.430 | |
| Lankforst 4121 Lankforst | 133 | A | € 398.000 | +€ 0 | € 398.000 | € -27.000 | |
| Bergstraat 2 Lent | 156 | F | € 400.000 |
+€ 57.720
5 stap(pen)
|
€ 457.720 | +€ 32.720 | |
| Maanstraat 4 Heseveld | 121 | C | € 435.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 459.200 | +€ 34.200 | |
| Lankforst 2508 Lankforst | 122 | C | € 365.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 389.400 | € -35.600 | |
| Cimbaalstraat 41 Neerbosch-Oost | 129 | C | € 435.000 |
+€ 25.800
2 stap(pen)
|
€ 460.800 | +€ 35.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lankforst 4121 Lankforst | 133 | 5 | A | € 398.000 | € 2.992 |
| Tolhuis 2078 Tolhuis | 130 | 5 | C | € 400.000 | € 3.077 |
| Cimbaalstraat 41 Neerbosch-Oost | 129 | 5 | C | € 435.000 | € 3.372 |
| de Kluijskamp 1049 De Kamp | 139 | 6 | B | € 465.000 | € 3.345 |
| Zwanenveld 7512 Zwanenveld | 121 | 5 | C | € 409.000 | € 3.380 |
| Aldenhof 6147 Aldenhof | 132 | 5 | C | € 325.000 | € 2.462 |
| Bergstraat 2 Lent | 156 | 5 | F | € 400.000 | € 2.564 |
| Lankforst 2508 Lankforst | 122 | 5 | C | € 365.000 | € 2.992 |
| Terralaan 71 Oosterhout | 135 | 5 | A | € 550.000 | € 4.074 |
| de Voorstenkamp 1158 De Kamp | 117 | 5 | B | € 409.500 | € 3.500 |
| Galvanistraat 16 Grootstal | 120 | 5 | A+ | € 495.000 | € 4.125 |
| Maanstraat 4 Heseveld | 121 | 4 | C | € 435.000 | € 3.595 |