apartment · resale
Dutrystraat 32
2024DT Haarlem · Burgemeesterskwartier · wijk Te Zaanenkwartier · Haarlem
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Leef Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 apartments in Haarlem met 64–119 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-12.4% t.o.v. mediaan van € 6.139/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 1.370 |
|---|---|
| Dichtheid | 12421 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 607.000 deze listing -18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 16% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03921306
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Dr H Bavinckschool — 0.21 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Wonderberk — 0.5 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.39 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Schoterbos Apotheek — 0.55 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Haarlem Samen Gezond — 0.34 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Haarlem-Noord — 1.96 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Bloemendaal — 1.26 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | La Madonna — 0.2 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 107.609 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.300 per jaar (~€ 192/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.555 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2024 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~828 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 828 per jaar en 828 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Linschotenstraat 87 Rozenprieel-noord | 78 | D | € 489.000 |
+€ 5.460
1 stap(pen)
|
€ 494.460 | € -540 | |
| Spijkerboorweg 357 Spijkerboorbuurt | 78 | A+++ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 5.000 | |
| Jan Nieuwenhuijzenstraat 25 Leidsebuurt-oost | 93 | D | € 495.000 |
+€ 6.510
1 stap(pen)
|
€ 501.510 | +€ 6.510 | |
| Marsmanplein 134 Schrijversbuurt | 79 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -10.000 | |
| Spaarnwouderstraat 111 Burgwal | 66 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -10.000 | |
| Bakkerstraat 28 Rozenprieel-zuid | 74 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Teding van Berkhoutstraat 104 Van Zeggelenbuurt | 87 | B | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Kleine Houtstraat 39 Binnenstad | 95 | E | € 450.000 |
+€ 12.350
2 stap(pen)
|
€ 462.350 | € -32.650 | |
| Westergracht 45 Leidsebuurt-oost | 78 | D | € 525.000 |
+€ 5.460
1 stap(pen)
|
€ 530.460 | +€ 35.460 | |
| Junoplantsoen 79 Sterrenbuurt | 71 | E | € 450.000 |
+€ 9.230
2 stap(pen)
|
€ 459.230 | € -35.770 | |
| Charta 77-Vaart 57 Zuiderpolder-noord | 89 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -45.000 | |
| Sparrenstraat 30 Kweektuinbuurt | 89 | C | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jan Nieuwenhuijzenstraat 25 Leidsebuurt-oost | 93 | 4 | D | € 495.000 | € 5.323 |
| Kleine Houtstraat 39 Binnenstad | 95 | 4 | E | € 450.000 | € 4.737 |
| Charta 77-Vaart 57 Zuiderpolder-noord | 89 | 4 | A | € 450.000 | € 5.056 |
| Teding van Berkhoutstraat 104 Van Zeggelenbuurt | 87 | 4 | B | € 525.000 | € 6.034 |
| Anthony Roodvoetsstraat 57 Geleerdenbuurt | 90 | 4 | A+++ | € 585.000 | € 6.500 |
| Sparrenstraat 30 Kweektuinbuurt | 89 | 5 | C | € 450.000 | € 5.056 |
| Spijkerboorweg 357 Spijkerboorbuurt | 78 | 4 | A+++ | € 500.000 | € 6.410 |
| Edward Jennerstraat 328 Geneesherenbuurt | 83 | 3 | B | € 435.000 | € 5.241 |
| Lange Bogaardstraat 12 Vijfhoek | 99 | 5 | A | € 600.000 | € 6.061 |
| Gedempte Oude Gracht 11 Binnenstad | 91 | 3 | E | € 625.000 | € 6.868 |
| Teding van Berkhoutstraat 73 Cremerbuurt | 87 | 5 | unknown | € 375.000 | € 4.310 |
| Marsmanplein 134 Schrijversbuurt | 79 | 3 | A | € 485.000 | € 6.139 |