house · resale
Paul Steenbergenlaan 99
2548ZK Den Haag · Zonne Veld · wijk Wijk 40 Wateringse Veld · Den Haag
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 116 m² |
| Perceel | 98 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Olsthoorn NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 35 houses in Den Haag met 81–150 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 48e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.741/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Paul Steenbergenlaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Paul Steenbergenlaan 102 | 109 | A+ | € 525.000 | € 4.817 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 3.360 |
|---|---|
| Dichtheid | 7497 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 469.000 deze listing +17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05184005
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Vijver — 0.25 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Okidoki — 0.62 km |
| Supermarkt | Supermarkt Lage Veld — 0.21 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Lage Veld Apotheek — 0.33 km |
| Ziekenhuis | Basalt revalidatie Den Haag — 3.36 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rijswijk — 2.64 km |
| Restaurant | Eethuis Lage Veld — 0.2 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 116 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.856 per jaar (~€ 155/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.781 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1508 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~464 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Plesmanlaan 55 Singels | 127 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € 0 | |
| Architect Muttersstraat 20 Houtwijk | 119 | B | € 535.000 |
+€ 13.090
1 stap(pen)
|
€ 548.090 | € -1.910 | |
| Buizerdlaan 25 Morgenweide | 130 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 25.000 | |
| Norgstraat 77 Morgenstond-West | 124 | A | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | +€ 35.000 | |
| Schenklaan 12 Singels | 130 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 45.000 | |
| Dr. J. Presserstraat 299 Houtwijk | 119 | C | € 575.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 598.800 | +€ 48.800 | |
| Koolhovenlaan 40 Singels | 137 | A+ | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 50.000 | |
| Jules Massenetstraat 29 Nieuw Waldeck | 118 | B | € 475.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 487.980 | € -62.020 | |
| Van Dijkwater 45 Waterbuurt | 125 | A | € 615.000 | +€ 0 | € 615.000 | +€ 65.000 | |
| B. Thoenplantsoen 52 Houtwijk | 123 | C | € 599.500 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 624.100 | +€ 74.100 | |
| Hillenraadweg 6 Moerwijk-Zuid | 96 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -75.000 | |
| Duke Ellingtonstraat 223 Nieuw Waldeck | 97 | B | € 445.000 |
+€ 10.670
1 stap(pen)
|
€ 455.670 | € -94.330 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Architect Muttersstraat 20 Houtwijk | 119 | 4 | B | € 535.000 | € 4.496 |
| Jules Massenetstraat 29 Nieuw Waldeck | 118 | 4 | B | € 475.000 | € 4.025 |
| B. Thoenplantsoen 52 Houtwijk | 123 | 4 | C | € 599.500 | € 4.874 |
| Jan Kistenstraat 31 Oud Scheveningen | 111 | 4 | C | € 635.000 | € 5.721 |
| Plesmanlaan 55 Singels | 127 | 4 | A | € 550.000 | € 4.331 |
| Van Dijkwater 45 Waterbuurt | 125 | 4 | A | € 615.000 | € 4.920 |
| Dr. J. Presserstraat 299 Houtwijk | 119 | 5 | C | € 575.000 | € 4.832 |
| Buizerdlaan 25 Morgenweide | 130 | 4 | A | € 575.000 | € 4.423 |
| Norgstraat 77 Morgenstond-West | 124 | 5 | A | € 585.000 | € 4.718 |
| Schenklaan 12 Singels | 130 | 4 | A | € 595.000 | € 4.577 |
| Hillenraadweg 6 Moerwijk-Zuid | 96 | 4 | A+ | € 475.000 | € 4.948 |
| Duke Ellingtonstraat 223 Nieuw Waldeck | 97 | 4 | B | € 445.000 | € 4.588 |